Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115

Wątek: 750I INDYWIDUAL

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    92
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Tarnowskie Góry

    750I INDYWIDUAL

    Tak więc znalazłem takie coś :
    http://moto.allegro.pl/item977593220..._tv_alu18.html
    Mam nadzieję ze nie jest dużo droższa w utrzymaniau od 740 :] :P . Czy koś coś o niej wie ? Czy nie mieszka ktoś blisko żeby mógł na nią rzucić okiem ? Byłbym bardzo wdzięczy za info :]

    Dzięki śliczne pozdrawiam :]

  2. #2
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Co do kosztów utrzymania 740 vs 750 było już wiele na forum zarówno w e32 jak i e38.. ogólnie chodzi o to, że jak kupisz zadbaną sztukę to koszta są podobne.

    Auto na pierwszy rzut oka ładne, jednak nie kupiłbym auta z takim drewnem (można zmienić) a druga rzecz jeżeli 750i to tylko long.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Dziwi mnie ten kolor drewna... z przodu jest inne i na tylnych drzwiach też:/ przed ostatnie zdjęcie. szkoda że nie ma dużej navi.... ciekaw jestem czemu tak niska cena
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  4. #4
    O różnicach w utrzymaniu nie będziemy zaczynać dyskusji, bo było ich na forum wiele. I chyba te najbardziej burzliwe dotyczyły właśnie 740 vs 750. Jak kupisz zajechany egzemplarz, to i 728 może puścić człowieka z torbami. Co do ceny, to nawet po doliczeniu opłat wychodzi bardzo tanio. Warto by się zainteresować, w sensie sprawdzić dokładnie i tradycyjnie podpiąć kompa. Wyposażenie ma hmm, no jak dla mnie to określił bym to jako "wystarczające" jak na model po lifcie
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Powiem tak. Podpada mi to auto. Cena dziwnie niska. Drewno na słupkach i na siedzeniach inne niż reszta. Nerki krzywe. Zdjęcia wg mnie zrobione tak żeby nie pokazać za dużo. I mogłaby być lepiej wyposażona jak na 750. Ale bez zdjęć to nie widać do końca co ona ma a co jest fantazją autora.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    367
    BMW
    BMW 730i '89
    Skąd
    Warszawa
    Myślę, obserwując Twoje watki o poszukiwaniu, ze powinieneś się w końcu odważyć i pojechać jakąś obejrzeć. Sprawdzić organoleptycznie, czy Ci dane auto pasuje, czy nie. Co do tego konkretnego sprzedającego, obserwuję go już jakiś czas. Sprowadza bardzo często 740 i 750, najczęściej po lifcie. Zadzwoń i porozmawiaj, na mój gust gość jest handlarzem, ale może mieć dostęp do dobrych i zadbanych aut. Z rozmowy też powinieneś móc coś wywnioskować.Jeśli mechanicznie jest w porządku i nie była bita, takie szczegóły jak listewki drewniane możesz sobie z czasem zmienić. Śmieszą mnie wypowiedzi forumowiczów o tym, że to lub tamto im się nie podoba... Nie kupiłbyś auta z takim drewnem?? Takie wywody można prowadzić jak się ma gruby portfel i kupuje się auto nowe w salonie!

    BTW ten samochód już trochę wisi na Allegro, wiadomo, że takiego auta nie sprzedaje się na pniu. A cena auta jest na fabrycznych 16". Pozostawiam to pod rozwagę....

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Panowie,jak ktoś pyta o koszty utrzymania 750 to po prostu jest go nie stać na takie auto,to tak jakby pytać o koszty utrzymania emki,albo kupujesz albo o niej marzysz.pamiętaj że nie kupujesz auta nowego i nie możesz zakładać że będziesz jeździł kilka lat bezawaryjnie,takie jest moje zdanie,może dość krytyczne ale lepiej sobie to uświadomić przed zakupem auta niż potem żałować.

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    hmmmm Adrian jeżeli tak uparcie szukasz to po prostu załaduj tyłek w auto i pojedź po auto kolegi 7ka do warszawy jest w pięknym stanie

    Jeżeli wystarczy Ci 735 ( ale to trzeba sprawdzić organoleptycznie ) to przyjedź do mnie też mam ładne E-38

    Ale jak ktoś napisał jedź coś obejrzyj w końcu bo auto kupuje się na żywo nie wirtualnie zdjęcia mało co oddają taka smutna prawda.

  9. #9
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Adrian, nie szalej ;) Na forum jest do sprzedania auto, które powinno Cię zdecydowanie zadowolić. Ostatnio nawet dzięki wprawnym rękom Sylwka cudownie ozdrowiało. Jeśli miałbym wybierać nad tymi niepewnymi z allegro czy otomoto a tym konkretnym to nawet bym się nie zastanawiał.
    Ale widzę, że Ty musisz sobie odpowiedzieć na jedno zaj******e, ale to zaj*****e ważne pytanie:
    czy ja chcę kupić BMW 740 czy chcę tylko pozawracać d**ę kolegom z forum?
    Pozdrawiam

  10. #10
    Obawiam się, że jak kolega Adrian będzie tak szukał auta, to pozostanie mu przeglądanie prospektów...

    Auto Krzycha jutro odjeżdża z nowym, szczęśliwym właścicielem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •