Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kilka dolegliwości w mojej 7er , proszę o pomoc

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar Surprizzo
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    76
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Ostrów Mazowiecka

    Kilka dolegliwości w mojej 7er , proszę o pomoc

    Witam

    Od zakupu 740d z roku 2001 e38 minęło pól roku , no i niestety mam parę spraw z którymi chciałbym się z wami podzielić i w których może moglibyście mi pomóc. Mianowicie od pewnego czasu przestała mi działać elektryczna kolumna kierownicy wraz z ustawianiem fotela kierowcy (pompowanie działa). Od niedawna padło mi również bc, nic nie wyświetla i nie reaguje na przycisk.

    Co do kolumny i fotela - stało się to w tym samym czasie , byłem u mechanika i sprawdzał błedy , pokazuje błąd silniczka w kolumnie i w fotelu. Czyżby oba padły jednocześnie?

    Z góry dziękuję za pomoc

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez Surprizzo
    Co do kolumny i fotela - stało się to w tym samym czasie , byłem u mechanika i sprawdzał błedy , pokazuje błąd silniczka w kolumnie i w fotelu. Czyżby oba padły jednocześnie?
    Nie działa żadna regulacja?

  3. #3
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Surprizzo
    Co do kolumny i fotela - stało się to w tym samym czasie , byłem u mechanika i sprawdzał błedy , pokazuje błąd silniczka w kolumnie i w fotelu. Czyżby oba padły jednocześnie?
    padają jednoczesnie dlatego że kolumna jest podłączona pod fotel , mialem kiedyś podobną sytuacje u siebie tez nagle przestało mi to działać u mnie powodem było odłączenie się kostki w fotelu kierowcy , sprawdz może masz to samo ............. , co do bc to sprawdz bezpieczniki jak by co mam pełna wersje bc na sprzedaż ............

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar Surprizzo
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    76
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Ostrów Mazowiecka
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Nie działa żadna regulacja?
    tak , nie działają wszystkie opcje regulacji

    Cytat Zamieszczone przez wisior
    padają jednoczesnie dlatego że kolumna jest podłączona pod fotel , mialem kiedyś podobną sytuacje u siebie tez nagle przestało mi to działać u mnie powodem było odłączenie się kostki w fotelu kierowcy , sprawdz może masz to samo
    chodzi o tą kość tuż pod fotelem? u mnie jest taka żółta, zasłąnięta klapką. Ją akurat juz sprawdzałem i jest podłączona , chyba że są tam jeszcze jakieś inne kości

    Cytat Zamieszczone przez wisior
    co do bc to sprawdz bezpieczniki
    Sprawdziłem wszystkie , a tak dokładnie który jest odpowiedzialny za bc?

  5. #5
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez Surprizzo
    chodzi o tą kość tuż pod fotelem? u mnie jest taka żółta, zasłąnięta klapką. Ją akurat juz sprawdzałem i jest podłączona , chyba że są tam jeszcze jakieś inne kości
    nie nie tą , jest to wtyczka która wchodzi do panela sterowania fotelem z boku (dokładnie do przycisków do rególacji fotela ) to jest główny modół ....... żeby to sprawdzić musisz rozebrać tą plastikową osłone z boku fotela ........

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Surprizzo
    tak , nie działają wszystkie opcje regulacji
    No to obstawiam uszkodzenie sterownika w fotelu. Jest on odpowiedzialny za sterowanie fotelem i kolumną kierowniczą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •