Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32

Wątek: wylacza sie jeden z ksenonow

  1. #11
    Ja tam sprzedaje takowe zarniki 8000K :)

    Sam na nich jezdze i nie tylko tutaj z forum :) generalnie ja nie narzekam , wyglad auta kozak ... Mialem naprawde wiele zarnikow w ciagu 2 miesiecy mialem juz 4300,6000,6000 jakies tam mocniejsze 8000K i jednak wrocilem do 8000K i ich nie zmienie :)

  2. #12
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Ja tam sprzedaje takowe zarniki 8000K :)

    Sam na nich jezdze i nie tylko tutaj z forum :) generalnie ja nie narzekam , wyglad auta kozak ... Mialem naprawde wiele zarnikow w ciagu 2 miesiecy mialem juz 4300,6000,6000 jakies tam mocniejsze 8000K i jednak wrocilem do 8000K i ich nie zmienie :)
    Wybór barwy zależy od tego czy ma "kozacko" wyglądać (6000 w górę) czy też dobrze świecić (tu 4300)… Im wyższa temp. barwy tym mniej światła (tylko mówię o markowych produktach...)
    Pod koniec swojego żywota żarniki mają takie objawy jak opisane wyżej (oraz znacznie słabiej świecą) i trzeba wymienić obydwa nie oszczędzać na jednym, bo i tak za chwile siądzie drugi, a różnica w odcieniu będzie bardzo widoczna). Wybór każdy musi podjąć sam choć fajnie jak można sobie przetestowac kilka barw i dobrać coś dla siebie…
    Dreams from Dreams - 7er...

  3. #13
    Kazdy ma swoje oczy i kazdy ma swoj wzrok , jednic nic nie widza na 8000K drugim nie sprawia zaden problem :)

    Ja jestem tym drugim moze to dlatego ze nosze binokle na nosie chociaz wada mala -0.75 :D

    Generalnie na 20 sprzedanych zarnikow - 16szt to 8000K

    To jest tak samo jak z felgami jednym pasuje tkai wzor innym nie

  4. #14
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Kazdy ma swoje oczy i kazdy ma swoj wzrok , jednic nic nie widza na 8000K drugim nie sprawia zaden problem :)

    Ja jestem tym drugim moze to dlatego ze nosze binokle na nosie chociaz wada mala -0.75 :D

    Generalnie na 20 sprzedanych zarnikow - 16szt to 8000K

    To jest tak samo jak z felgami jednym pasuje tkai wzor innym nie
    Tu się zgadzam z tobą ja na 6000K byłem zły że dałem się namówić... zbyt niebieskawe swiatło - jeżeli jeździsz tylko w dzień to 8000K ładnie się lampy prezentują, a moim faworytem jest 4300K choć napewno nie każdy na tym chce jeździć... w nocy dopiero to widac poza terenem zabudowanym ;) ... i tego się naj mniej sprzedaje.
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #15
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Witam,

    co do tematu...jak mi padnal ksenon dawno temu to wymienilem zarowke i dalej sie wylaczal, wiec oddalem szanownemu mechanikowi zarowke i wymienilem przetwornice i byl spokoj.

    Co do barwy, dla mnie 6000K jest kompromisem pomiedzy kozackim wygladem a oswietleniem....i takie wlasnie wmontowalem.

    Pozdr.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  6. #16
    Widzisz Pablo , jak juz pisalem wyzej co kto lubi i jak sie lepiej czuje :)

    Ja akurat dziennie potrafie i 500Km zrobic i w nocy i w dzien roznie bywa .. jezdzi mis ie tak czy siak super :)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    BMW
    e38 735 2 sztuki
    Skąd
    dziwnów
    Witam zgadzam się z tobą greg38 6000k jest kompromisem pomiędzy kozackim wyglądem a oświetleniem ja na przykład bardzo się męczyłem z 8000k jeżdżę często nocą w trasę i nic nie widziałem na 8000k a na 6000k jest jak dla mnie rewelacja

  8. #18

    Re: wylacza sie jeden z ksenonow

    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    temat zakladam celem upewnienia sie;-) ostatnim czasem pada ( wylacza sie ) jedno ze swiatel. czy po prostu kupic komplet nowych zarnikow czy szukac przyczyny gdzie indziej?;]

    jesli kupic.. to widzialem ostatnio na forum ze byla dyskusja o zarnikach z allegro.. jesli ktos ostatnim czasem kupil i jest zadowolony to prosze o namiary osoby sprzedajacej z allegro;-)

    jakies oznaczenia sa potrzebne przy doborze? czy tylko wartosci K?;]

    pozdrawiam
    jeżeli ksenon gaśnie tobie podczas jazdy - a nie świeci juz na fioletowo lub czerwono - to uszkodzona na 100% jest przetwornica.Cena używki ok 300 pln.Nowa w serwisie ok 1500.
    Jezeli ksenon nie startuje za pierwszym razem tylko na za drugim,trzecim to uszkodzony jest starter.

    pozdrawiam

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    huh zamowilem zarniki.. mam nadzieje ze to one ;-) kupujac te auto we wrzesniu ludziska z forum mowili juz ze ten ksenon bedzie do wymiany bo juz ledwo co swieci;-)

  10. #20
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    huh zamowilem zarniki.. mam nadzieje ze to one ;-) kupujac te auto we wrzesniu ludziska z forum mowili juz ze ten ksenon bedzie do wymiany bo juz ledwo co swieci;-)
    A jakie zamówiłeś? pochwal się... i daj znac co będzie dalej jak świecą i cała reszta... ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •