Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Witam, Dzień dobry ;)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    A poco ci większy silnik ;) 728 tak szczerze wystarcza w pełni 8 s do setki czy to mało ? ;D i tak czuje się wgniecenie w fotel :D:D:D szukaj swoje 7-demki sprawdzaj dokładnie żeby cię nie wyrolowali ;) przy zakupie, jak coś znajdziesz dla siebie odpowiedniego wklep to tu byśmy i my popodziwiali ;). pozdr

  2. #12
    Początkujący Użytkownik Awatar macin87
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Poznań
    Już nie mogę się doczekać mojej 728 :D zaciskam pasa i jak najszybciej ją muszę mieć :) 2.8 wystarczy mi spokojnie :)

    jak jakąś znajdę na pewno wrzucę tutaj na forum,


    dziękuję wszystkim za huczne powitanie :)

  3. #13
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie
    Witaj :)

  4. #14

    Re: Witam, Dzień dobry ;)

    Witaj!

    Cytat Zamieszczone przez macin87
    . Planowałem kupić ładną E36 z silnikiem 2.8 ale to koszt około 12-15tys zł, i jest dla mnie za małe auto i mało komfortowe, lubie duże auta ;)
    Zadbana E38 z samego początku produkcji to też koszt koło 15 tyś. A silnik 2.8 jest w zupełności wystarczający. Spalanie na prawdę ok, a jak się depnie to potrafi się całkiem ładnie zebrać. Nie będziesz żałował. I na pewno zawalidrogą nie zostaniesz. Z resztą, poszperaj po forum, bo każdy silnik oferowany w 7er został przez nas dogłębnie omówiony. Wady, zalety, usterki typowe i te nietypowe, spalanie, przyspieszenie, ogólne wrażenia z jazdy... Wszystko znajdziesz, tylko musisz trochę czasu poświęcić.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Witam.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    39
    BMW
    E-36
    Skąd
    WG
    Witam:)

  7. #17
    Początkujący Użytkownik Awatar macin87
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    BMW
    745i E65
    Skąd
    Poznań
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Zadbana E38 z samego początku produkcji to też koszt koło 15 tyś. A silnik 2.8 jest w zupełności wystarczający. Spalanie na prawdę ok, a jak się depnie to potrafi się całkiem ładnie zebrać. Nie będziesz żałował. I na pewno zawalidrogą nie zostaniesz. Z resztą, poszperaj po forum, bo każdy silnik oferowany w 7er został przez nas dogłębnie omówiony. Wady, zalety, usterki typowe i te nietypowe, spalanie, przyspieszenie, ogólne wrażenia z jazdy... Wszystko znajdziesz, tylko musisz trochę czasu poświęcić.
    Zobaczymy co się trafi za autko, poszukam, pojeżdżę i może jakiś ładny egzemplarz znajdę :) Wiem że za dobre auto trzeba zapłacić dobrą cenę, ale później auto daje nam same przyjemności z podróży ;) żeby nie kupić szrota 3 dni na warsztacie-2 dni jazdy :D podoba mi się automat, co jest na duży + w komforcie, zaś gorzej ze spalaniem :/ więc obstawiam bardziej manual, wszystko zalezy co znajdę i w jakim stanie.

    Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za miłe przywitanie na forum.

    Zapraszam 15 V 2010r na inauguracje sezonu tuningowego oraz zawody na 400m na Tor Poznań
    www.zUlicyNaTor.pl oraz www.IST.zUlicyNaTor.pl
    IST 2010 - www.IST.zUlicyNaTor.pl zUlicyNaTor - www.zUlicyNaTor.pl 15/05/2010 Tor Poznań ! ! !

  8. #18
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam

  9. #19
    Vip Vip Awatar sebobass
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    688
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Tarnobrzeg
    witam :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    467
    BMW
    e38
    Skąd
    Łódź
    Witam..

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •