Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 69 z 69

Wątek: Fotele elektryczne, kolumna kierownicza, pamięć foteli

  1. #61
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    dokładałem cały kpl, lusterka składane fotochromy, wiązki drzwi + modóły.
    Wszystko z drzwi przednich lewych i prawych, i niby wszystko działa oprócz tego, zresztą sam mi to uruchamiałeś (bezpiecznik od fotochromu) jak byłem u ciebie z hydrauliką klapy, wtedy nie miałem jeszcze szkła foto po stronie kierowcy, ale teraz jest kpl.

  2. #62
    A widzisz... Nie zwróciłeś mi na to uwagi.... A pamięć się koduje....

  3. #63
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    To może jak będziesz miał chęci do przeróbki LCM-a u mnie, to wtedy pomyślimy nad kodowaniem, choć czytając forum to roboty masz już pewnie na najbliższe dwa miesiące. :)

  4. #64
    Spokojnie... W maju damy radę :)

  5. #65
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Super będę się przypominał. :D

    Dzięki, pozdrawiam.

  6. #66
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Nie jest to problem czysto mechaniczny? Mi raz czy dwa się opuściło ale już nie wróciło tam gdzie było :) myślałem, że to problem inny niż programowanie.
    W którym module szukać tego? Myślałem, że przeorany mam tylko GM a za chwilę się okaże, że wybitny elektronik grzebał w 10 innych miejscach 8/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #67
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Nie jest to problem czysto mechaniczny? Mi raz czy dwa się opuściło ale już nie wróciło tam gdzie było myślałem, że to problem inny niż programowanie
    U mnie podobnie jest w momencie kiedy odepne aku i podłacze z powrotem wtedy lusterko leci w dół..
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  8. #68
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Cholera, i kolejna zagadka. Pamięć foteli działa, ale... Cały dzień potrafi chodzić bez zarzutu, ale np. dziś po nocy pamięć mi się rozprogramowała, straciła wszystkie ustawienia. Przycisk M zapala się. Jak odpaliłem silnik i zaprogramowałem na nowo to chodzi jak trzeba, ale nie rozprogramowała się pierwszy raz i na pewno jeszcze to zrobi. Myślałem, że to przez spadki napięcia, bo akumulator mam dętkę i często się rozładowywał (we wtorek kupuję nowy), ale dziś rano się nie rozładował, odpaliłem normalnie, ale pamięć nie działała... Nie wiem, może to ma jakieś znaczenie, do której masy podpiąłęm tamten brązowy kabelek? Podłączyłem pod masę od lampki w dole drzwi. Jakieś zwarcia przy ciętych kablach wykluczone, porządnie polutowane i zaizolowane.

    I jak z tymi lustrami u mnie? ;)

    Pozdrawiam :)

  9. #69
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Witam :)

    Nie udało mi się znaleźć rozwiązań pewnych problemów, więc zwracam się tutaj raz jeszcze :) Pamięć foteli działa, pomogła wymiana akumulatora. Ciągle jednak interesuje mnie pamięć luster, ilu i jakich kabli brakuje (zdjęcia wtyczki są w tym temacie)? Nie rozwiązałem też problemu niedziałających PDC i fotochromów. Sylwekk, mówiłeś o ciemnozielonym przekaźniku nad skrzynką bezpieczników nad akumulatorem, ale u mnie są dwa obok siebie, w dodatku jasnozielone. Innych nie znalazłem tam... To te? Któryś z nich czy oba są uwalone? Będę wdzięczny za pomoc :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •