Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 46 z 46

Wątek: e65 760i - Wodzisław Śląski - prośba o opinie !!:)

  1. #41
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac

    Gorzej jak coś sie zacznie dziać, a moze sporo. Wtryski są wrażliwe, bo wtrysk bezpośredni, do tego rozmawialem z gosciem ktory ma ciagle check engine i wymienial juz wszystkie lambdy, inne elementy eksploatacyjne i ciagle niestety ten problem wystepuje. Wpakowal w auto niesamowite ilosci kasy przy tym.

    Do tego sporo aut jak ogladalem na mobile mialo adnotacje - przebieg 140 tys, silnik wymieniony przy 90 tys na nowy z gwarancją. To mowi coś o tej konstrukcji. Niestety wszelkie informacje jakie ja posiadam na temat V12 w E65 są informacjami obiegowymi - ktoś coś słyszał, ktoś miał, ktoś zna kogoś kto ma. To są tak rzadkie modele że nawet serwisy nie wiedzą co mowić o nich.
    tego obawiam się trochę....... no ale obecną e38 zrobiłem przez 5 lat ok. 35 tys. km więc mam nadzieje, że przy takim małym przebiegu aż tak poważnych awarii nie będzie:)))

  2. #42
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez FCB
    tego obawiam się trochę....... no ale obecną e38 zrobiłem przez 5 lat ok. 35 tys. km więc mam nadzieje, że przy takim małym przebiegu aż tak poważnych awarii nie będzie:)))
    To rzeczywiscie paliwo schodzi na bardzo daleki plan

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    I jak, kupione?

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    ehh niestety nie wyszło....trochę zwlekałem....musiałem kilka duperelek - kosmetyczne sprawy - w swoim aucie zrobić bo w opcję wchodziła zamiana i jak już odebrałem od mechanika to ktoś mi ją sprzatnął z przed nosa :((

    niestety reszta 760 jest nieosiągalna cenowo więc mam na oku 745i - właściciel z sąsiedniego forum (założe niebawem nowy temat i może ktoś mi coś o niej więcej opowie:)

  5. #45
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Wybacz, ale to było do przewidzenia, auto sie podoba to trza brać :)

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    zgadza się, ale złożyło się kilka rzeczy nie zależnych ode mnie i tak już wyszło....ale nie ma co narzekać, 3 dni temu nabyłem 745 :d ot niebawem:)

    także jeszcze raz dzięki wszystkim za powyższą pomoc:))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •