Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 46

Wątek: e65 760i - Wodzisław Śląski - prośba o opinie !!:)

  1. #31
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Jak chcesz moge sie wybrac z laptopem z softem diagnosycznym i obejrzec to auto pod katem ewentualnie podejrzanych rzeczy. Pod koniec tygodnia mialbym mysle troche czasu na to.

    Chyba ze masz czas to mozemy to zrobic razem.

    Wydruku moga Ci nie chciec dac jesli nie jestes wlascicielem auta (ode mnie chcieli dowod rej) - zapytaj przez tel najlepiej.

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez leszek.k
    Witam ja jak szukam auta to jak najmniej bajerów bo te całe gadżety to tylko do szpanu niema się co oszukiwać skóra też do szpanu bo na welurze o wiele przyjemniej taka jest prawda tylko się oszukujemy że tak nie ma.Pozdrawiam
    Niektórzy dla szpanu kupują E32. Skoro Ci wygodnie w welurze trza było kupić lanosa

  3. #33
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    Jak chcesz moge sie wybrac z laptopem z softem diagnosycznym i obejrzec to auto pod katem ewentualnie podejrzanych rzeczy. Pod koniec tygodnia mialbym mysle troche czasu na to.

    Chyba ze masz czas to możemy to zrobić razem.
    Dzięki Zodiac za takie zainteresowanie moją sprawą:))) Super by było jakbyś ją sprawdził no ale nie chciałbym Cię fatygować.....Ale jeśli masz chęci i czas to będę Ci bardzo wdzięczny !!!

    Ja niestety nie dam rady pojechać w tym tygodniu (praca:/).

  4. #34
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    44
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Cytat Zamieszczone przez rodzinabmw
    Cytat Zamieszczone przez leszek.k
    Witam ja jak szukam auta to jak najmniej bajerów bo te całe gadżety to tylko do szpanu niema się co oszukiwać skóra też do szpanu bo na welurze o wiele przyjemniej taka jest prawda tylko się oszukujemy że tak nie ma.Pozdrawiam
    Niektórzy dla szpanu kupują E32. Skoro Ci wygodnie w welurze trza było kupić lanosa
    Troszeczke spokojniej może jednak? Skoro BMW wypuszczało welur to znaczy że musiał na niego być zbyt, każdemu może pasować co innego.

  5. #35
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Tak jak wcześniej pisałem mam już VIN.
    Posprawdzałem co nie co i na pierwszy rzut oka autko nie posiada:
    - bajerów tylnej kanapy,
    - bocznych rolet
    - wentylacji foteli (jest tylko podgrzewanie i masaż)
    - aktywnego tempomatu.

    Z jednej strony trochę szkoda:/ najbardziej wentylacji oraz tych rolet....no ale z drugiej strony mniej rzeczy do popsucia hahaha:P:P

    Ogólnie rzecz biorąc powyższe mnie nie zraziło i jestem coraz bliżej tej V12 :D

  6. #36
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38
    Skąd
    olsztyn
    760 to moje marzenie, tez mam już jedną na oku i prawie ugadaną, ale najpierw muszę sprzedać swój samochód i mieszkanie ;P ( może ktoś chce kupić kawalerkę w Olsztynie? )

  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    To jeszcze miej w zanadrzu drugie mieszkanie zeby serwis pokryc :)

    Ja niestety w zeszlym tygdniu nie moglem sie wywac obejrzec to 760i. Jeśli uda mi sie jutro albo pojutrze kilka godzin na to zarezerwowac, dam znac, bo sam chetnie 760i chcialbym poczuc z bliska - wiem ze zachowujac zdrowy rozsądek i tak go nie kupie :)

  8. #38
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    To jeszcze miej w zanadrzu drugie mieszkanie zeby serwis pokryc :)
    To w razie czego mam jeszcze kawalerkę w Gdańsku :P

    A tak przy okazji to serwisowanie 760 jest dużo droższe od 750?

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez Bąku
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    To jeszcze miej w zanadrzu drugie mieszkanie zeby serwis pokryc :)
    To w razie czego mam jeszcze kawalerkę w Gdańsku :P

    A tak przy okazji to serwisowanie 760 jest dużo droższe od 750?
    Ja mysle ze osoby na codzien te auta obsługujące powiedza Ci jak to wygląda. Eksploatacja - tragedii nie ma, z tego co wiem. Swiece x12, cewki x12, paliwo to wiadomo ze przy jeździe po miejscu schodzi w oczach na wskaźniku wiec dla mnie to już powod zeby sobie tej przyjemnosci odmowic :)

    Gorzej jak coś sie zacznie dziać, a moze sporo. Wtryski są wrażliwe, bo wtrysk bezpośredni, do tego rozmawialem z gosciem ktory ma ciagle check engine i wymienial juz wszystkie lambdy, inne elementy eksploatacyjne i ciagle niestety ten problem wystepuje. Wpakowal w auto niesamowite ilosci kasy przy tym.

    Do tego sporo aut jak ogladalem na mobile mialo adnotacje - przebieg 140 tys, silnik wymieniony przy 90 tys na nowy z gwarancją. To mowi coś o tej konstrukcji. Niestety wszelkie informacje jakie ja posiadam na temat V12 w E65 są informacjami obiegowymi - ktoś coś słyszał, ktoś miał, ktoś zna kogoś kto ma. To są tak rzadkie modele że nawet serwisy nie wiedzą co mowić o nich.

  10. #40
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    50
    BMW
    e38
    Skąd
    olsztyn
    Te 760 które miałbym przyklepane jest od mojego znajomego, rocznik 2007 kupiony od dealera bmw w usa, sprowadzony przez drugiego bardzo dobrego znajomego ;) myślę że nie powinno być z nim problemów. Poza tym samochodu będę używał tylko do jakiegoś wieczornego lansu i do krótkich tras co weekend ;) a czasami może gdzieś dalej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •