Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: e65 760i - Wodzisław Śląski - prośba o opinie !!:)

  1. #21
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    A ja akurat lubie gadzety i nie oszukuje sie z tym ;D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez leszek.k
    Witam ja jak szukam auta to jak najmniej bajerów bo te całe gadżety to tylko do szpanu niema się co oszukiwać skóra też do szpanu bo na welurze o wiele przyjemniej taka jest prawda tylko się oszukujemy że tak nie ma.Pozdrawiam
    Kolego to jest Twoja prywatna opinia. Pozwól że każdy będzie sam decydował co mu jest potrzebne a co nie. Dla mnie akurat skóra jest milion razy lepsza od weluru :] A już w nowszych autach, gdzie oprócz grzania masz tez wentylację, jest po prostu bezkonkurencyjna. Owszem, są osoby, które jej nie uznają. Mam znajomego co jeździł poprzednim Superbem, teraz kupił nowego i obydwa auta kupował z topowymi silnikami i max wyposażeniem, ale z welurem, bo mu się źle jeździło na skórze. Ale nie będziemy tu robić ankiety co kto lubi. Co do bajerów, to też kwestia upodobań. Stoliki, multipodłokietnik z tyłu czy kanapa w prądzie nie były mi do niczego potrzebne, ale taką miałem zachciankę i poza stanem technicznym takie wyposażenie było dla mnie priorytetem przy szukaniu samochodu. A my tu próbujemy tylko koledze zwrócić uwagę na fakt, iż ta 7er jak na 760 wcale nie powala wyposażeniem, co może mieć swój negatywny skutek po 2-3 latach, jak będzie chciał sprzedać to auto. Nie mówię że ma się czaić na wersję z ekranami w oparciach, telefonami, faxami, lodówkami itd, ale jak już chce brać z takim silnikiem to chyba lepiej poszukać czegoś ciut lepiej wyposażonego
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jey, ale to jest Twoja prywatna opinia że auto jesto gole :) Rozumiem kolege leszek.k ponieważ chciał chyba zwrócić między innymi swoją wypowiedzią na to, że niektórzy tutaj troszkę jakby na siłe odradzają komuś auto bo czegoś tam nie ma, ale każdy widzi co i jak, no i jak sam piszesz kazdy wie co mu trzeba... Skoro zainteresowało kogoś to auto tzn że miał gdzies wyposażenie dodatkowe w większym stopniu od tego co jest :) :)...

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Witam po świątecznej przerwie:)

    jestem po kolejnej rozmowie z właścicielem 760i i mam VIN !!!
    rozkodowałem i niestety się okazało, że jest to model z lutego 2003 r. (czyli przed upgradem elektroniki) :(((((((((((((((((((((((
    no i teraz mam duży problem i dylemat:/

  5. #25
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Spytaj wlasciciela jaki czytnik navi jest w bagazniku, CD czy DVD.

    Tematem upgrade softu sie troche zainteresowalem i nie jest ogolnie wiekszym problemem dokonac go we wlasnym zakresie .......

    Sam ostrzegalem kiedys przed zakupem auta przed marcem 2003, jestem jednak juz prawie przekonany ze nie jest to az taka mina ......

    Jezeli pierwszy wlasciciel w DE korzystal z uslug gwarancyjnych to wszystko powinno byc ok.


    EDIT:


    Teraz dopiero zauwazylem ze to 760tka. Moje doswiadczenia i informacje dotycza jedynie silnikow N62.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Ok zapytam....a jakie to ma znaczenie ??
    Wg opisu i słów obecnego właściciela był serwisowany i są książki serwisowe.


    Ale silnik chyba tutaj nie ma znaczenia?? oprócz silnika i podzespołów związanych z silnikiem reszta w obu modelach powinna być taka sama prawda??:/ jutro w robocie dokładnie przeszukam forum/internet na temat tych modeli sprzed upgradu softu.
    A jak można dokonać we własnym zakresie upgradu softu ?? walizka $$$ w rękę i do ASO pod kompa czy jakoś inaczej to wygląda ??:D

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jako ze mialem mały wypadek w pracy i nie mogę pracować to jak dojde do siebie ze wzrokiem to moze sie karnę ją obejrzeć, już mnie dawno kusiło z ciekawości jak to jeździ - chocia o ten motorek - chociaż może lepiej nie testować hmm :)

  8. #28
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Jako ze mialem mały wypadek w pracy i nie mogę pracować to jak dojde do siebie ze wzrokiem to moze sie karnę ją obejrzeć, już mnie dawno kusiło z ciekawości jak to jeździ - chocia o ten motorek - chociaż może lepiej nie testować hmm
    lepiej tam nie jedz i nie testuj bo zaraz bedzie w dziale SPRZEDAM ze 745 chcesz opylic bo Ci się taka jedna 760 spodobała hahahahhaha
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Z tego co ja wiem (ale moge sie mylic) to 760i wszystkie z reguły są produkowane od marca 2003 stąd nie ma możliwości zakupu wersji ze starą elektroniką. Może zaczeli je składać w lutym już lub od jakiegoś dnia lutego - jeśli navi jest DVD to na 100% jest po lifcie i zgadzaloby sie to co pisze wyżej.

    Wyposażenie - 760i ma w standardzie to co w pozostałych wersjach sie dokłada. Tylnia kanapa może razi, ale na pewno masz: logic7, edc, dynamic drive. Nie jestem pewny czy szyby klimakomfort też nie wchodziły w standard. No i deska obszyta skórą. Jest to wypas niemały.

    Ten egzemplarz jest jakby nie patrzeć z poczatku produkcji i z założenia nie będzie szczytem bezawaryjności. Ja od razu skierowałbym sie do serwisu i sprawdził, czy wymieniano w aucie newralgiczne elementy - czy sprzedano właśnie przed wymianą, ze wzgędu na koszta (pompy paliwowe wysokiego ciśnienia, wtryski, no i ogolnie co sie działo podczas eskploatacji). Serwis dowolny (np. Bawaria Motors) udzieli Ci tych informacji, mogą ściemniać na początku że to niemożliwe itp (przynajmniej mnie tak wmawiali przez pierwsze 30 sekund), ale wszystko co było robione z autem w ASO w dowolnym kraju EU jest rejestrowane i możesz dostać wydruk (niestety w języku kraju w ktorym serwis robiono, to minus w przypadku nieludzkich języków jak de).

    Mozesz sprobowac tez w jakims serwisie nieautoryzowanym, np. bmcars.pl, zawsze taniej niz w aso i pewnie szybciej - w bawarii moze byc problem z terminem jak znam życie (chyba ze coś sie zmieniło i słonce teraz krązy wokół ziemi).

  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    67
    BMW
    BMW
    Skąd
    P-ń
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    chociaż może lepiej nie testować hmm :)
    lepiej nie jedz:P hahah bo mi ją zwiniesz sprzed nosa:P

    Sprawdziłem i niby jesienią 2002 r. wchodziły 760i.

    W piątek pojade do ASO (w Poznaniu) po ten wydruk (mam nadzieje, że uda mi się ustalić kiedy te "słabe punkty" były wymieniane), i przy okazji może coś mi powiedzą o przebiegu (jeśli był serwisowany to przebieg powinien mniej więcej pasować do tego z ogłoszenia).

    Apropo tego navi na DVD to dziś się dowiem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •