Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Mercedes w126 SEC Diesel!!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez Zdzira 850I
    ja bym się nie śmiał u Nas na forum już też było E-32 z TDS-em i wielu użytkowników uważało to za niezłe rozwiązanie co jak dla mnie jest bezsensem a tego merca nie skomentuję gościu ma poziom inteligencji dno + metr mułu
    Nie porównujmy potyranej życiem e32 do SEC. ten mesio to klasa sama w sobie, tym bardziej dziwi mnie co koleś tym dieslem chciał osiągnąć. Swoja drogą 3,0d to fajny stary niezniszczalny dieselek, kumpel ma e124 250 i fajnie klekoczą te silniki ( jak to stare merce, kto miał okazję jeździć to wie) ale do sec'a taki montować to wielkie nieporozumienie. O całym tym "łupu-cupu" już nie wspominam.

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Widziałem tego SECa z ogłoszenia na żywo na zlocie,prezencje ma,ale w takim aucie silnik diesla,na dodatek taki słaby to jak kastracja :)

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    Brak...
    Skąd
    Hmmm...
    Tym silnikiem to sam sobie w kolano strzelił :/
    Już lepiej by wyglądaj wysokoprężny V8 z Mercedesa S/ML/GL/G class, chociaż, ponoć w tych silnikach ilość nm bardzo kiepsko wpływa na skrzynię biegów. Ale teraz w głowie, nagle zrodził Mi się taki pomysł aby włożyć do tej karoserii silnik V12 BiTurbo z np: CL, lub przepięknie ryczące V8 6.2 od AMG :D

    No ale co BMW to BMW

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    albo po prostu z innego sec'a , po co kombinować :/ http://www.allegro.pl/item949471396_...ec_silnik.html

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    albo po prostu z innego sec'a , po co kombinować :/ http://www.allegro.pl/item949471396_...ec_silnik.html
    To jest w140
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    to tylko przykład, znaleziony w 10 sek na allegro , bo ludzie już jakieś AMG silniki, albo inne cuda na 8miu turbinach chcą wkładać a tak na prawdę to i ten silnik jest troch e za drogi do tego mesia do i taki 4,2 za 2tys. też by wystarczył.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •