Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: problem z rozruchem tdsa

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    10

    problem z rozruchem tdsa

    witam wszystkich formulowiczow jestem szczesliwym posiadaczem 725tdsa z 1997 z przebiegiem 211tys problem tkwi w tym gdy chce rano zapalic auto lapie jakby na 2/3 gary za drugim razem jest lepiej bo zapali ale trzepie silnikiem .wymienilem swiece dodam ze stare grzaly wszystkie filtry nowe jak jest silnik cieply to pali z kluczyka i jeszcze jedno jak rano zapali na zimnym silniku gdy go przygazuje do 2tys obrotow i puszcze gaz to pomiedzy 1000obr a 800 lekko go jakby przydlawilo a silnik zchodzi z obrotow kulawo pomocy opisalem moj przypadek jak moglem :? a to moje bunia dodam ze mieszka w islandi //www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0170ad8a7bb22b4e.html
    dariusz dziamski

  2. #2
    daras7er, fajnie, że masz TDS-a... Ja też mam... Ale o szczegółach pogadamy, jak przeczytasz jeszcze raz regulamin i zastosujesz się do jego zapisów.... (w szczególności PKT 5).

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Kurde 211 tys i '97 uwierzyłem dopiero jak przeczytałem, że mieszka w Islandii :)
    Tam pewnie nie ma gdzie jeździć ;D
    1. Mam nadzieję, że lejesz odpowiedni olej biorąc poprawkę na temperatury.
    I od razu WIELKA prośba, nie kop diesla gdy jest zimny! To chyba, że chcesz aby nie dociągną kolejnych 200 tys km
    2. odpowiedź i pomoc dostaniesz gdy spełnisz warunki zapisane w 5 pkt
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •