Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Awaria Gumy od przepływomierza do przepustnicy

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój

    Awaria Gumy od przepływomierza do przepustnicy

    Witam ponowanie Panowie.. :)
    otóz miałem problem silik mial niekiedy osłabienia.
    Ostatnio sie to nasiliło nie chciało w ogole prawie jechać na LPG i na benzynie tez (ale lepiej na PB)
    Poczytałem, że mogł paść przepływomierz więc zabrałem sie za odpiecie go.. silnik pracował tak samo jak odpiołem kabel od niego.. aż w końcu zauważyłem rozerwana gume na zdjęciach poniżej. Czy za brak mocy samochodu, jest to odpowiedzialne? aż tak bardzo?
    PS. Jeżeli ktoś taka posiada chętnie odkupie.. :)

    I jeszcze jedno pytanie linka ASC ta zaznaczona czerwoną strzałką ma być napięta czy luźna jak ją ustawić? bo nie działa mi abs, ani asc


    Biały

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    233
    BMW
    e38, M62B44TU, 2000r
    Skąd
    Aachen
    Jeśli mnie moje sokole oko nie myli :hah: , chodzi o część nr. 9 lub nr. 3

    Ceny w ASO wg znaków na niebie i ziemi:
    Nr : 13541740931 Cena z VAT: 42.61 zł lub
    Nr : 13541703726 Cena z VAT: 82.33 zł

    Uderzaj więc od razu do ASO.

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Ostatnio sie to nasiliło nie chciało w ogole prawie jechać na LPG i na benzynie tez (ale lepiej na PB)
    Poczytałem, że mogł paść przepływomierz więc zabrałem sie za odpiecie go.. silnik pracował tak samo jak odpiołem kabel od niego.. aż w końcu zauważyłem rozerwana gume na zdjęciach poniżej. Czy za brak mocy samochodu, jest to odpowiedzialne? aż tak bardzo?
    Jak najbardziej, w przypadku lpg nie ma właściwego podciśnienia, żeby zassać gaz, a w przypadku benzyny problemem jest lewe powietrze, które dostaje się za przepływomierzem i ECU nie potrafi właściwie wysterować wtrysków.

    Poszukaj na allegro użytkownika baca750. Ma sporo gratów do 7er. Jest z Raciborza. Podejrzewam, że będzie mieć taką gumę. Kilka chłopaków ze śląska brało już od niego części i nie było problemów.

    Numer tel do niego: 888 222 376
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    692
    BMW
    e38 m52 + LPG
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Cytat Zamieszczone przez cursor
    Cytat Zamieszczone przez bialydaro
    Ostatnio sie to nasiliło nie chciało w ogole prawie jechać na LPG i na benzynie tez (ale lepiej na PB)
    Poczytałem, że mogł paść przepływomierz więc zabrałem sie za odpiecie go.. silnik pracował tak samo jak odpiołem kabel od niego.. aż w końcu zauważyłem rozerwana gume na zdjęciach poniżej. Czy za brak mocy samochodu, jest to odpowiedzialne? aż tak bardzo?
    Jak najbardziej, w przypadku lpg nie ma właściwego podciśnienia, żeby zassać gaz, a w przypadku benzyny problemem jest lewe powietrze, które dostaje się za przepływomierzem i ECU nie potrafi właściwie wysterować wtrysków.

    Poszukaj na allegro użytkownika baca750. Ma sporo gratów do 7er. Jest z Raciborza. Podejrzewam, że będzie mieć taką gumę. Kilka chłopaków ze śląska brało już od niego części i nie było problemów.

    Numer tel do niego: 888 222 376

    dzieki Kolego :) już kiedyś brałem od niego coś.. :) pozdro
    Biały

  5. #5
    a co z tą luźną linką ASC ??? Posiadam taki sam problem. Pozdro

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •