Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Mercedes E50 AMG

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis

    Mercedes E50 AMG

    Orientuje się ktoś z Was coś w temacie Mercedesów AMG? Otóż mam możliwość nabycia za niepotrzebnego mi busa tego oto mocnego mesia http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12170090 i chcialbym sie cos o nim wiecej dowiedziec. Mialem juz kiedys 2 mercedresy ale to byly 124 Coupe takze inna bajka troche. Z góry dziękuje za odpowiedzi
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  2. #2
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Ogolnie auto rakieta podejrzewam ze idzie lepiej jak e38 v12, wyglada na zadbane, zawias obniezony. Ciekawe tylko dlaczego sprzedaje po zalozeniu LPG..
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    34
    No idzie lepiej i ma 16 świec ;) Nie mam pojęcia kompletnie jak z kosztami eksploatacji...
    wszystko co napiszę jest to tylko moje zdanie i nie każdy może się z nim zgadzać, co w pełni rozumiem.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Auto faktycznie ciekawe sam kiedys nad takim myslalem, osobiscie wystraszylem sie kosztow eksploatacji takiego potwora bo jak znam zycie to masa czesci bedzie innych niz w zwyklych w210 i ich ceny moga byc niezle. Luknalem na allegro i tak na pierwszy rzut tarcza hamulcowa 650zl sztuka :D a najdrozsze do 740i Zimmerman Sport kosztuja cos 450 zl sztuka.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    Ogolnie auto rakieta podejrzewam ze idzie lepiej jak e38 v12, wyglada na zadbane, zawias obniezony. Ciekawe tylko dlaczego sprzedaje po zalozeniu LPG..
    Prawda taka ze w naszych realiach łatwiej sprzedac takie auto po załozeniu dobrej instalacji LPG
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  6. #6
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    Autko fajne tym bardziej AMG to rarytas wrażenia z jazdy bardzo pozytywne zapewne :) Ja bym jechał oglądał a lpg można zawsze zdemontować :)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Super autko,do m5 nie ma co startować,ale i tak osiągi na poziomie 540i manual robią wrażenie,wygląd też mega i nie ma korozji co jest rzadko spotykane w w210 sprzed liftu.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Tu popytaj http://www.w210.pl/ ale byłbym ostrożny kupując takie auto,pewnie swoje dostało,no i ten gaz :razz:

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Auto jest u mnie pod domem. Jest masakra. Kolana mi miękły jak jechałem. Ciężko ogarnąć moc. Na gazie zrobione dopiero 3 tys km. Jestem pozytywnie rozczarowany. Czy nie ma startu do M5? Jechalem M5 e34 i chyba jednak Merc E50 jest szybszy
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Stano
    Auto jest u mnie pod domem. Jest masakra. Kolana mi miękły jak jechałem. Ciężko ogarnąć moc. Na gazie zrobione dopiero 3 tys km. Jestem pozytywnie rozczarowany. Czy nie ma startu do M5? Jechalem M5 e34 i chyba jednak Merc E50 jest szybszy
    Wiem ze glupie pytanie ale ciekawe ile to pali - taki merc E50 hmm więcej niz E65 czy mniej hmm

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •