Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Mercedes E50 AMG

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Pytanie nie jest głupie o naprzyklad dla mnie spalanie ma znaczenie. Na trasie do 140km/h spalil 12
    Mozna poczytac na necie że ma najnizsze spalanie w swojej klasie. To jest silnik wolnossący bez turbiny.
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ACS
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    237
    BMW
    E-38
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Stano
    Auto jest u mnie pod domem. Jest masakra. Kolana mi miękły jak jechałem. Ciężko ogarnąć moc. Na gazie zrobione dopiero 3 tys km. Jestem pozytywnie rozczarowany. Czy nie ma startu do M5? Jechalem M5 e34 i chyba jednak Merc E50 jest szybszy
    Tylko M5 E-34 ma 340KM,pewnie chodziło o E-39 M5 400KM,która z MB robi co chce,ale i tak gratuluje zakupu i niech służy bezawaryjnie jak najdłużej.


    Nie wiem czy to nie temacik o tym MB którego kupiłeś.

    http://www.w210.pl/viewtopic.php?t=7...er=asc&start=0

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez Stano
    Pytanie nie jest głupie o naprzyklad dla mnie spalanie ma znaczenie. Na trasie do 140km/h spalil 12
    Mozna poczytac na necie że ma najnizsze spalanie w swojej klasie. To jest silnik wolnossący bez turbiny.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Powiem szczerze że przesadzili troche na tym forum mercedesa w temacie tego auta. Przepatrzyłem samochód i naprawde nie jest to szpachlowóz. Kawałek szpachli przy tylniej lewej lampie od strony klapy ale wyglada to bardziej na usunięcie rdzy i od razu własciciel mi powiedzial o malej kolizji przodem. Podłuznice cale, rama cala, komora silnika tez na niekombinowaną wygląda
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Stano
    Auto jest u mnie pod domem. Jest masakra. Kolana mi miękły jak jechałem. Ciężko ogarnąć moc. Na gazie zrobione dopiero 3 tys km. Jestem pozytywnie rozczarowany. Czy nie ma startu do M5? Jechalem M5 e34 i chyba jednak Merc E50 jest szybszy
    No to gratki
    Jak emocje opadną, to napisz (chyba w dziale Off-topic) coś więcej jak się jeździ, może pstryknij parę fotek... Przyznam, że między pierwszym E38 a drugim - rozważałem poważnie właśnie AMG E50/E55.

    Co do porównania z M5 - to jak koledzy pisali, był to raczej konkurent dla E39.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    No to gratki
    Jak emocje opadną, to napisz (chyba w dziale Off-topic) coś więcej jak się jeździ, może pstryknij parę fotek... Przyznam, że między pierwszym E38 a drugim - rozważałem poważnie właśnie AMG E50/E55.

    Co do porównania z M5 - to jak koledzy pisali, był to raczej konkurent dla E39.
    Postaram się zrobic jakąś sesje jak pogoda dopisze. No do e39 M5 napewno startu nie ma, ale jak dla mnie tto narazie moc nie do ogarnięcia i ten dzwięk.... Coś niesamowitego. Powiem szczerze że bałem się decyzji bo nigdy niewiadomo jak auto było traktowane. U poprzedniego własciciela byl 9lat.
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  7. #17
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Dokładnie miałem na myśli e39 m5,e34 m5 był konkurentem 500E w 124.Jakbyś porównał Merca do e38?,Oprócz osiągów oczywiście ;) (komfort,pozycja za kierownicą,prowadzenie,jakość wykonania,itp.)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Cytat Zamieszczone przez marek1132
    Dokładnie miałem na myśli e39 m5,e34 m5 był konkurentem 500E w 124.Jakbyś porównał Merca do e38?,Oprócz osiągów oczywiście ;) (komfort,pozycja za kierownicą,prowadzenie,jakość wykonania,itp.)
    No pod względem komfortu to do 750iL nie ma szans. Tutaj jest niski zawias AMG także na dziurach idzie to odczuć, ale tragedii nie ma. Dzwięk auta nie do opisania. Warto nim pojezdzic nawet nie dla predkosci a dzwieku. Najlepsze to że za takie pieniądze taka mocna fura i to z klasą. Podejrzewam że zamiłowanie do BMW wezmie góre i za kilka tygodni- miesięcy będe chciał baware ale narazxie się naciesze tym co mam
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

  9. #19
    Szpachlą na tylnej klapie się nie przejmuj. Już dyskutowaliśmy o tym na forum. 3/4 wszystkich W 210 i W203 prędzej czy później spotkają się z tym problemem. U znajomego po 4 latach wyszła rdza :] A i w modelach W211 też się często pojawia. Nie mówiąc o śniedziejących "chromach" na zewnątrz :x Jak dla mnie wszędobylska rdza to największa porażka Mercedesa w ostatnich 15 latach. No i sypiące się silniki 400 CDI.

    Ciesz się zakupem, (a jest czym :D) ale wracaj szybko do BMW. Wszystkiego trzeba w życiu spróbować ( dla tego kupiłem Żuka :P), ale rozsądek nakazuje wrócić do bawarki. A tak na marginesie, to zawsze chciałem mieć okulara, tylko w wersji Brabus EV12
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    176
    BMW
    E65 745d lift
    Skąd
    Civitas Kielcencis
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    zawsze chciałem mieć okulara, tylko w wersji Brabus EV12
    :pada: bez komentarza :pada:
    Przybyli ułani pod okienko.....
    ......czarną Beemką Siódemką!!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •