Panowie gdzie się znajduje urządzenie odpowiedzialne za domykanie klapy bagażnika? Od dłuższego czasu mam problem i zaczyna mnie już denerwować. Zawsze rano z bagażnikiem jest wszystko ok do kilku otwarć i zamknięć (mniej więcej 3). Potem coś mu się dzieje i nie chce się otworzyć. Nie reaguje ani z kluczyka, ani ze środka auta ani poprzez naciśnięcie guzika w klapie. W żaden sposób nie można go otworzyć. Jak auto postoi z 2 godziny i odpocznie bagażnik da się otworzyć ale potem po zamknięciu zamyka tylko na zamek mechaniczny, dociąganie raz działa raz nie. Jednym słowem zacina się strasznie. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy? Byłbym bardzo wdzięczny za zdjęcie urządzenia przy którym warto podłubać żeby to naprawić.

P.S. Włożenie kluczyka w guzik na klapie nic nie daje bo mam chyba jakiś lewy kluczyk. Do stacyjki pasuje do bagażnika i do drzwi niestety nie :/
P.S. Ostatnio byłem na pogrzebie i w bagażniku miałem wieniec. Jak to przystało na złośliwość rzeczy martwych bagażnik puścił dopiero po pogrzebie :/