Jestem od niedawna jeszcze szczęśliwym użytkownikiem E65 BMW 730d i zasadniczo to dopiero poznaję tę markę i dopóki coś nie padnie nie mam zielonego pojecia co w nim jest.
Dotychczas byłem użytkownikiem mercedesów.
Najlepiej wspominam s klasę w 140 350td- nigdy mnie nie zawódł i z sentymentu przez nstp.2 lata jezdziłem w 220 320 .Niestety jak parę razy mi stanął na środku drogi ,a servis nie wykapował uszkodzenia ,a był to głupi czujnik wału,a potem doszedł amortyzator z airmatic straciłem szacunek do tego modelu i pozbyłem się go na rzecz nowej e klasy 200cdi.Niestety jak ktos zaraził się komfortem eski to taka e to tylko złudzenie.Choć właściwie to znakomite auto dla taksówkarzy.Namówiono mnie na nowe BMW7 ponieważ ma wszystkie parametry najnowszej esy ,no i cena jest rozsądnym kompromisem.Kupiłem ten wóz i stwierdzam,że wybór był słuszny.To jest rewelacyjne auto.Zero problemów.
Chetnie podzielę sie swoimi uwagami na temat eksploatacji tych wszystkich samochodów.
Właściwie to jedyne miejsce gdzie nie widzę halucyniarzy tylko rzeczowych ludzi do porozmawiania na ten temat.

Pozdrawiam