Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Po wymianie f.powietrza nie przelacza na pb?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn

    Po wymianie f.powietrza nie przelacza na pb?

    Witam,wymienilem ostatnio filtr powietrza,autko jadac na lpg i przelaczeniu na pb od razu gasnie,wczesniej nic takiego sie nie dzialo,odpalalem auto na benzynce,jesli wskazowka byla w pionie przelaczalem na lpg,podjezdzajac pod dom przelaczam na pb a auto gasnie,od razu,wiecie co to moze byc?na pewno ma to cos wspolnego z tym filtrem czekam na Wasze opinie,pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Jak dla mnie filtr nie ma znaczenia, zwykły zbieg okolicznosci
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    wydaje mi sie ze jednak moze miec,tamten filtr byl strasznie zasyfialy,ten jest nowy,moze byc tak ze jest lepszy przeplyw powietrza czy cos takiego,nie chce mi sie wierzyc ze jst to zwykly zbieg okolicznosci,a moze byc jeszcze tak ze dostaje jakies lewe powietrze,przy wymianie filtra meczylem sie z 40 minut zeby go wymienic nie wiem czy filtr byl wiekszy minimalnie od starego,wiec mialem problemy z zamknieciem go w puszcze,ale udalo sie,z drugiej strony gdyby cos bylo nie tak to kulal by na gazie a jest ok

  4. #4
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Twój drugi post powinnien byc w pierwszym, mów zawszewszystko co wiesz
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  5. #5
    Daj znac co to za instalacja czy wtryskowa czy mikser i czy nie było w pobliżu przewodów np od przełącznika LPG ;)

    Nic się nie uszkodziło?
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    witam,instalacja zwykla 1 generacja,jak wspomnialem wyzej mialem mega problem z wymiana filtra powietrza,wczesniej autem jezdzilem jakies 2 tygodnie wczesniej i bylo ok,po wymianie filtra tak sie stalo,musialem sciagnac gume ta co dochodzi do filtra bo inaczej nie daloby rady,wiec nie ma chyba mozliwosci zeby cos sie odlaczylo,a jesli chodzi o filtr to naprawde sie go tak trudno wymienia?przeciez powinienem odpiac te zatrzaski,wyjac stary,wlozyc nowy i zapiac i powinno grac,kupilem filtr jc bo tylko taki mieli od reki,a wracajac do tematu to wydaje mi sie ze nie jest szczelnie zamknieta ta puszka z filtrem,zatrzaski zalapaly ale widac ze nie jest do konca tak jak powinno byc,jeszcze jutro postaram sie zamienic na stary i zobaczymy,pozdrawiam

  7. #7
    Wymiana to nie kłopot. No chyba ze gaziurstwo strasznie przeszkadza ;)

    Chodzi na PB prawidłowo i po przełączeniu na LPG gaśnie? Jeśli tak to sprawdź czy nie zsunęła się wsuwka z któregoś z elektrozaworów.

    Podczas przełączenia głosno pykają. Możesz tez podać napięcie na niebieski przewód i też powinny pyknąć (otworzyc się)

    Nie sądzę żeby to było cos innego ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    sylwek,odwrotnie,przelacze na lpg i dziala bez zarzutu,jak przelaczam na benzyne z lpg to od razu gasnie

  9. #9
    To emulator wtryskiwaczy lub przekaźnik tnący zasilanie wtryskiwaczy.

    Zależy co masz założone ;)

    W emulatorze napięcie na niebieskim odcina wtrychy jak i w przekaźniku napięcie na niebieskim odcina zasilanie wtryskiwaczy PB.

    Zobacz czy nie wysunęły sie wsuwki w przekaźniku lub wtyczka na emulatorze
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    BMW
    mm
    Skąd
    nn
    czyli mam patrzec w tym kierunku i filtr powietrza zostawic w spokoju?a powiedz mi jeszcze gdzie moge znalezc ten emulator albo jak to wyglada?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •