Sam od kilkunastu tygodni myślę nad zrobieniem programem motoryzacyjnym. Trochę pomysłów mam. Sprzęt tj. min. dwie kamery cyfrowe i mikroport z mikrofonem, wóz transmisyjny - coś, aby można było przejechać trochę kilometrów, żeby coś nakręcić, umiejscowienie kamer - jeden stojak, dwa uchwyty na szybę, przynajmniej na trzy przyssawki i to by wystarczyło na początek. Najgorzej jest z załatwieniem... aut. Na początku przecież nikt by nie dał nowego auta z salonu, tym bardziej, że nie chciałbym(ale wiadomo jak to może być), żeby to były jakieś bardzo przeciętne auta... tzn, wiadomo, że nie będą to też Ferrari i tym podobne. Ale auta pokroju Golfa R32 czy innych zwykłych, bądź niezwykłych aut w wersjach dających frajdę z jazdy ;) Koncepcja - kochamy, ale przez duże K, wszystkie auta, ale najbardziej te dające frajdę z jazdy nimi. I pytanie, czy ktoś w ogóle byłby chętny obejrzeć coś takiego z niekoniecznie najnowszymi autami, ale ciekawie zrobione? I czy ktoś byłby skory do pomocy, nie finansowej. Wiadomo, że przebicie Top Gear'a jest niemożliwe, ale marzy mi się stworzenie czegoś, co jest dostosowane do polskich realiów i da się to oglądać. Wiadomo także, że stworzenie, będzie bardzo trudne, ponieważ w związku z chęcią kupna samochodu może mi zabraknąć środków na realizację reszty pomysłów. Teoretycznie wszystko mam przemyślane, ale w praktyce może wyjść różnie...