Sam się uczę, teraz mogę co najwyżej udzielić wskazówek jak się ustawiać, prowadzić kij + jakieś podstawowe ćwiczenia. Ale w każdym klubie jest zwykle ktoś, kto takich wskazówek może udzielić w sposób bardziej profesjonalny.

Ogólnie polecam zanim się zacznie z kimś grać spędzenie przy stole samemu kilku godzin bo to strasznie trudna gra. Jak się stanie przy stole to się nabiera szacunku do tych gości pokazywanych na eurosporcie.