-
Zaawansowany Użytkownik
Sam się uczę, teraz mogę co najwyżej udzielić wskazówek jak się ustawiać, prowadzić kij + jakieś podstawowe ćwiczenia. Ale w każdym klubie jest zwykle ktoś, kto takich wskazówek może udzielić w sposób bardziej profesjonalny.
Ogólnie polecam zanim się zacznie z kimś grać spędzenie przy stole samemu kilku godzin bo to strasznie trudna gra. Jak się stanie przy stole to się nabiera szacunku do tych gości pokazywanych na eurosporcie.
Uprawnienia umieszczania postów
- Nie możesz zakładać nowych tematów
- Nie możesz pisać wiadomości
- Nie możesz dodawać załączników
- Nie możesz edytować swoich postów
-
Zasady na forum