Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: 740i

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Dzieki serdeczne Panowie :) A co wiecie na temat...to jest chya pneumatyczne zawieszenie bo jak jechalismy to wcisnal przycisk S i sie zawieszenie utwardzilo. Ale pracowalo cichutko...tylko zastanawia mnie jakby cos walnelo...jakie sa koszty...? Aha i cyferki na wyswietlaczu od climatronica sa nieczytelne, to o czyms swiadczy? I czy da sie to zrobic?

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez badstuff
    Dzieki serdeczne Panowie :) A co wiecie na temat...to jest chya pneumatyczne zawieszenie bo jak jechalismy to wcisnal przycisk S i sie zawieszenie utwardzilo. Ale pracowalo cichutko...tylko zastanawia mnie jakby cos walnelo...jakie sa koszty...? Aha i cyferki na wyswietlaczu od climatronica sa nieczytelne, to o czyms swiadczy? I czy da sie to zrobic?

    To jest wlasnie to co misie lubia najbardziej- EDC :]
    nie ma to nic wspolnego z pneumatyka...
    Nieczytelne wyswietlacze to czesty blad w starszych modelach (stary panel klimatronika) o niczym to nie swiadczy... da rady zrobic ;)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    te cyferki z wyswietlacza możesz sam naprawić i o niczym to nie swiadczy - tylko o wieku a to usztywnianie to ja miałem - jeden amorek z przodu kosztuje około 3 tyś ale jak padnie to nic się strasznego nie dzieje i pasują normalne amorki bez usztywniania więc w to nie wnikaj :)

  4. #14
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Co do amorków to używkę mozna za kilka stów dostać i tez pośmigasz... ale po co labidzić nie ma co jak się nie zepsuło hehehe :D
    Dreams from Dreams - 7er...

  5. #15
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    I jak badstuff fura ???

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    372
    BMW
    740iA, e30 344i, 126p
    Skąd
    Pruszkow
    Zadatkowana :) Pojutrze ja odbiore, bo jutro oplaty porobi :) Ladna jest, przebieg sie potwierdzil, pare bledow miala ale to byl odlaczony akum i zlapala, skasowaly sie :) Bezwypadkowowsc sie potwierdzila, jedynia miala drzwie lakierowane (przytarte byly) ale to wlascicel powiedzial przed badaniem. No juz nie moge sie doczekac :) Dzieki!

  7. #17
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    E to gratuluje :D U Tomka byłeś ??? Zapodaj foty :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •