Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zasilanie czytnika Navi

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława

    Zasilanie czytnika Navi

    Jak dorobić zasilanie dla tego czytnika i tej małej puszki bo nie mam tej cienkiej wtyczki u siebie a z tego co widzę do tego jest taką mała oddzielna wiązka z czarną cienką wtyczką

  2. #2
    A napisz cos więcej o czytniku i wiązce - nie specjalnie wiem o czym piszesz :/
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Jest to nie tylko czarna wtyczka, ale również biała. Wiązka zapewne, o której piszesz to wiązka od czytnika navi. Powinna zawierać wtyczki do czytnika MK + do wzmacniacza GPS oraz dwie wtyczki do wiązki od navi, tj. czarna kwadratowa (m.in. z jednym przewodem ekranowanym) oraz biała zasilająca. Samo dorobienie zasilania nic Ci nie da. Musisz mieć również obraz.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    87
    BMW
    EX e38 740i,narazie nie ma ale będzie
    Skąd
    Oława
    No to tak.

    Całą ta główna wiązka jest już u mnie ok wszystko działa czytnik navi podłączasz właśnie do niej ale do tego czytnika jest jeszcze ta taka puszka pisze na niej GPS z ta taka wtyczka jak od monitora :D no i ta puszka chyba musi mieć zasilanie ale ja nie mam takiej wtyczki u siebie taka wązka na jeden rząd pinów.

    Z tego auta co wyjmowałem sprzęt taka wtyka była doczepiona do tej co zasila ta główną wiązkę takie rozsuwane one są

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •