Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: [diagnostyka] programowanie DIS

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce

    [diagnostyka] programowanie DIS

    Panowie
    Jakie ciekawe triki (bajery) :), można zrobić w Naszych e38 za pomocą programowania sterowników DIS-em, do tej pory udało Mi się włączyć światła dzienne, webasto, zamykanie drzwi po starcie (zadziałało raz), czego Mi jeszcze brakuje to po jednokrotnym wciśnięciu przycisku w pilocie otwierają się tylko drzwi kierowcy po dwukrotnym reszta.

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Z tego co sie orientuje to juz ten temat jest dawno znany.....
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez wm
    czego Mi jeszcze brakuje to po jednokrotnym wciśnięciu przycisku w pilocie otwierają się tylko drzwi kierowcy po dwukrotnym reszta.
    Czyli "ZV Selectiv". Jak najbardziej do wykonania (nalezy do grupy parametrów CKM).

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    dzięki, już włączone:) jeżeli już był wałkowany to mam problemy z jego lokalizacją, proszę o linka.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    25
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    to nie tyle programowanie co kodowanie ;)

    programowanie to wgrywanie nowego oprogramowania do sterownika, kodowanie to coś bardziej jak konfiguracja ....

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    162
    BMW
    E38 730d 1999r
    Skąd
    Wejherowo
    Też chciałbym sobie powłącząć to i owo, tylko nie wiem, do kogo mam się zwrócić o pomoc :( Czy jest tu na forum osoba z trójmiasta lub okolic, która potrafi coś takiego zrobić? Oczywiście się odwdzięczę :]

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Ogolnie to fajnie bylo by te wszystkie informacje pozbierac w jeden temat . Albo zrobic jakis ladny opis . Niestety na dzien dzisieszy to wszystko to sa sztuczki magiczki .

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    324
    BMW
    e32 m30b30 88r. e38 m62b44 99r.
    Skąd
    Stce
    Moim zdaniem, choć nie mam doświadczenia to "kodowanie" :) DIS-em jest dużo prostrze i szybsze niż NCS-em, znalazłem już które pliki trzeba podmienić w v5x aby działało, a poniżej kilka rzeczy które można zmienić w Naszych autach, prawie wszystkie są w DIS-ie.

    http://www.xoutpost.com/articles/x5/...formation.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •