Tak Gs dobry sprzęt ale z dobrych rąk!Głowica ich boloczka :(jak 500 to Hondzine cb 58km najmocniejsza seryjna 500 na sportowym wydechu chodzi miodzio:)
Tak Gs dobry sprzęt ale z dobrych rąk!Głowica ich boloczka :(jak 500 to Hondzine cb 58km najmocniejsza seryjna 500 na sportowym wydechu chodzi miodzio:)