Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: [e65] Witam serdecznie 740d

  1. #21
    Ja za swoją zjeździłem cała Polskę, wycieczki po 600km w jedna stronę, żałosne jest to, że jak dzwonisz do sprzedawca zapewnia cie, że auto jest super i w ogóle ale prawda jest inna. :(

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Leon740i
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    605
    BMW
    740iA m62b44
    Skąd
    Ząbki
    Witam ladna sztuka :)

  3. #23
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Witam

  4. #24
    Witam :)
    Napisz coś o autku, jakieś ciekawsze opcje itp bo wygląda zdrowo :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No dokładnie, fajnie wygląda. A to racja dzwonisz i zapewnienia że super stan, jak z salonu. Jedziesz i widzisz żałosny obraz... Taka jest prawda. Wszystko ludzie zrobią żeby sprzedać... a nie wiedzą że są fora i ludzie informacjami się wymieniają!
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  6. #26
    Ok coś tam opiszę.
    Pierwszym właścicielem był sam prezes salonu BMW w Niemczech, drugim zamożny Pan z Łodzi który naprawdę dbał o auto chyba lepiej niż żonę :D serwisy za 14tyś.zł.byłem zaskoczony jak szanował samochód, powód sprzedaży jego to-rozwód, i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem e65. Na początku byłem sceptycznie nastawiony na ten 4.0 silnik diesla miałem chęć na 745i ale ciężko było coś znaleźć, miałem wcześniej e60 530d po zmianie softu moc ok.260km w tym silniku 258km i oczywiście masa auta, ale jak się pierwszy raz przejechałem byłem mocno zadowolony moc podobna ale odczucia zupełnie inne. Znajomi mają X6 A8 2005r. jeżdżąc nimi i tak dochodzę do wniosku,że komfortu e65 mało kto przebije, może nie miałem okazji poruszać się lepszymi autami ale dla mnie jest bardzo wygodne. Spalanie niech ktoś wierzy czy nie ale jest naprawdę małe jak na takie gabaryty auta, ostatnio musiałem jechać za narzeczoną w trasie, oczywiście prędkość 90km/h ani grama więcej spalanie wyszło ok.6 litrów, wiadomo miasto będzie więcej ale do przyjęcia. Co do wyposażenia to całkiem niezłe, dociąganie drzwi, bixenon skrętny, podgrzewana kierownica, dwa monitory, wentylowane skóry, SYSTEM DYNAMIC DRIVE, dwie zmieniarki cd i DVD, tv, nowa mapa navi, szyberdach :) ,Soft close- fajna sprawa i coś tam pewnie by się znalazło.A co najważniejsze koniec 2003roku czyli wersja poprawiona. Ogólnie bardzo mnie cieszy auto ale mam odczucie, że chyba jestem za młody na taki statek :D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    Witam :)

  8. #28
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    witaj :)

  10. #30
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Witam kolejne E65 i jej właściciela ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •