Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z telefonem w e65

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    7

    Problem z telefonem w e65

    Witam wszystkich.Mam problem z telefonem w mojej e65.Po wlozeniu karty sim czyta ja elegancko wyswietlaja sie sms-y itd. ale nie moge zadzwonic poniewaz caly czas jest sygnal trzech pikniec i na tym sie konczy.Na ten numer tez nie mozna sie dodzwonic.NIe dawno kupilem ten samochod i nie wiem czy tak bylo wczesniej.Dodam,ze nie ma sluchawki.Ale wydaje mi sie ze karta sim powinna wystarczyc? czy sie myle?

  2. #2
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    karta powinna wystarczyc.u mnie mozna bylo wylaczyc sama sluchawke a dzwonic mozna bylo i odbierac rozmowy
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Bezi
    karta powinna wystarczyc.u mnie mozna bylo wylaczyc sama sluchawke a dzwonic mozna bylo i odbierac rozmowy
    No wlasnie tez tak mysle.Ale nie wiem jaka moze byc przyczyna.A gdzie znajduje sie modul telefonu? Moze go tam wcale nie ma :(

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Czy ta karta w innym telefonie dziala ? Co to za karta - jakiej sieci ? Jaki rocznik samochodu ?

    Jaki operator wyskakuje na monitorze, czy ten od ktorego jest karta ?

    To nie ma na pewno nic wspolnego ze sluchawka.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Czy ta karta w innym telefonie dziala ? Co to za karta - jakiej sieci ? Jaki rocznik samochodu ?

    Jaki operator wyskakuje na monitorze, czy ten od ktorego jest karta ?

    To nie ma na pewno nic wspolnego ze sluchawka.
    Karta dziala normalnie w moim telefonie a jest to siec O2.To jest siec niemiecka bo tutaj wlasnie mieszkam.Ale ja nie widze tam zadnego operatora.Rok samochodu to 2002.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •