Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: problem z radiem!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce

    problem z radiem!

    Witam mam maly problem otoz kupilem orginalne radio cd i wszystko dziala oprocz tego ,ze niewyswietlaja sie numery stacji na panelu pod radiem , na komputerze ,jak to ustawic czy moze zle podlaczone radio , oczywiscie regulacja glosnosci dziala na tym panelu jak i wlacz i wylacz radio , ale jak wcisne przycisk audio wyswietlacz sie wylacza a chyba powinno wyswietlac numery stacji ?

  2. #2
    Z tego co wiem, oryginalnie nie występowało radio z CD w e38....

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    czyli nie ma szans tego podlaczyc ?

  4. #4
    Przede wszystkim to radio jest "samograjem". A to oznacza, że nie ma powodów, dla których powinno działać sterowanie wyświetlaczem.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    25
    BMW
    e38
    Skąd
    wawa
    za radyjko cd powinieneś dostać tyle gotówki iż wystarczy na zakup zmieniarki ..... potwierdzam wypowiedź przedmówcy - radio nie było dedykowane do tego modelu i nigdy nie spotkałem się by działało z mid'em ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Z tego co wiem, oryginalnie nie występowało radio z CD w e38....
    podepne sie do tematu, czyli zadne E38 nie posiadało radyjka CD? i sprawa 2 a raczej pytanie mam w mojej E38 97 radio professional rds ze zmieniarka w bagazu, czy to radyjko ma jakieś wyjście RCA?

  7. #7
    Nie ma takich wyjść. Jeśli masz instalację HiFi, to wyjście radia zasila dodatkowy wzmacniacz (w bagażniku). Jeśli masz instalację professional, radio steruje głośnikami bezpośrednio.

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Nie ma takich wyjść. Jeśli masz instalację HiFi, to wyjście radia zasila dodatkowy wzmacniacz (w bagażniku). Jeśli masz instalację professional, radio steruje głośnikami bezpośrednio.
    Wg wds, to jest rozgraniczenie na Hifi i Top Hifi(czyli professional, wg twojego postu) ;)

    W prostych systemach(gdzie nie ma DSP) wyjście RCA da się łatwo dorobić.

    U szajboosa wyciągnąłem RCA z BM24 i cały system gra teraz na zewnętrznym i sporo lepszym wzmacniaczu(stara Yamaha).

  9. #9
    cursor, nie mieszaj, TopHifi to DSP, HiFi to radio+wzmacniacz, Professional to po prostu radio. Kolega zapytał, czy jest RCA. Odpowiedź - nie ma. Co można to zupełnie inny temat ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    130
    BMW
    740i
    Skąd
    czechowice dziedzice
    ja proponuje zakup czegoś tagiego http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?...=STRK:MEWAX:IT mam takei radio tylko ze znaczkiem MG. działa wszystko..sterowanie z kierownicy,wyświetlanie stacji...no i jest CD :) nie jest to zmieniarka ale mi od szczęscia wystarcza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •