Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Debil bez pojęcia

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Weeb
    A w żadnym zn ich nie ma ani elektryki, zawieszenia regulowanego, klimatyzacji, nawet pieprzonego podłokietnika dla kierowcy
    Akurat z Astrą muszę się nie zgodzić. U mnie rodzice mają Asterkę i wszystkie te elementy wyposażenia ona posiada ;D I o ile mi wiadomo to nie zamieniliby jej na BMW, Mietka itp ;)

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    Cytat Zamieszczone przez Weeb
    A w żadnym zn ich nie ma ani elektryki, zawieszenia regulowanego, klimatyzacji, nawet pieprzonego podłokietnika dla kierowcy
    Akurat z Astrą muszę się nie zgodzić. U mnie rodzice mają Asterkę i wszystkie te elementy wyposażenia ona posiada ;D I o ile mi wiadomo to nie zamieniliby jej na BMW, Mietka itp ;)
    Regulowane zawieszenie w Astrze to chyba jakiś gwint musiał by być ;) A z rodzicami to już tak jest. Od dawna tłukę ojcu do głowy, żeby sprzedał w p***u tą cholerną Felicię, bo komfort jazdy jest jak w szafie gdańskiej, bezpieczeństwo na poziomie kartonu po telewizorze, a całości dopełniają dobiegające zewsząd dźwięki sugerujące że każda część w tym aucie (chyba nie powinienem tego nawet autem nazywać...) jedzie osobno. Na myśl przychodzi mi porównanie z Ikarusami- doznania podobne. Ale ojciec świata poza Felką nie widzi i będzie nią jeździć do usranej śmierci. Swojej albo Felki. A jak mu mówię żeby kupił sobie coś normalnego (w sensie że BMW) to od razu że po co mu takie auto, że to dużo pali i jest droższe w utrzymaniu niż willa na lazurowym wybrzeżu. No ręce opadają. Jak się przejechał ze mną 7er to owszem, fajnie wygodnie, ale żeby sobie kupić to już nie.
    A na poważnie, to rzygać mi się chce jak słyszę te wszystkie stwierdzenia że to czy tamto auto jest gejowskie. Zwłaszcza w odniesieniu do marek takich jak Aston, BMW, czy Alfa. Dla mnie Alfy to świetne auta z duszą. Może trochę kapryśne i awaryjne- zwłaszcza modele sprzed ery konstruktorów BMW, którzy znacznie poprawili jakość i niezawodność- ale na prawdę piękne i fajnie jeżdżące. Wyznaję zasadę, że tak samo jak każdy prawdziwy facet powinien przynajmniej raz w życiu mieć mocne RWD, tak samo też powinien przez pewien okres swojego życia dosiadać jakieś Alfy. Nie mam na myśli oczywiście modeli pokroju 146 1.4 Twin spark, ale nawet w ostatnich 20 latach mieli kilka dobrych wózków. A gejowskie auto to różowa Micra C+C

    MOD: Jey, ostrożniej z językiem proszę.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  3. #23
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    "Alfa 166 dla mężczyzny" Dla takiego który kocha innych mężczyzn
    :564:
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez patryksok
    Aston Martin gejowski? Pierwsze słyszę... fakt 6 litrowe V12 w DBS, DB9 i Vantage V12 jest bardzo gejowskie.
    A żebyś wiedział :D. Ostatnio, chyba na TVN Turbo albo gdzieś indziej ale dokładnie nie pamiętam, był materiał z jakichś targów gdzie był ranking gej car roku. I Aston też był na liście o ile dobrze kojarzę :D.

    I jest taki kawa nawet :

    Syn przychodzi do ojca i oznajmia :
    - Tato, jestem gejem
    Na to ojciec:
    - A powiedz mi synku czy ubierasz się w najdroższych butikach? Czy chodzisz regularnie do fryzjera? Czy imprezujesz na wystawnych bankietach? Czy masz własną willę z basenem? Czy jeździsz Astonem?
    - Nie, tato no jasne że nie.
    - To ty zwykły pedał jesteś.

    :D

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    43
    BMW
    728 lift
    Skąd
    Radom
    ile samochodów tyle opinii, ale na prawdę śmieszne są te komentarze zazdrosnych dzieciaków które jedynie na ulicach albo na prospektach mogą podziwiać 7er:)
    Dla mnie jedyną słuszną marką jest BMW i nie obchodzi mnie opinia innych na ten temat, nawet jesli ktoś mi powie że to dużo pali i sie psuje itp. to i tak jest to samochód z klasą i z duszą więc szkoda czasu na czytanie pierdół na ich temat bo to wszystko bujdy.
    A zresztą każdy ma prawo jeździć tym czym chce nawet taczkami:)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    108
    BMW
    BMW E39 540iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Wyznaję zasadę, że tak samo jak każdy prawdziwy facet powinien przynajmniej raz w życiu mieć mocne RWD, tak samo też powinien przez pewien okres swojego życia dosiadać jakieś Alfy.
    Dokładnie!
    Może zamiast Alfy przejeździłem rok jej najmocniejszą 3 litrową siostrą Lancia Kappa i złego słowa nie moge powiedzieć na Włoską motoryzację ;)

  7. #27
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    Cytat Zamieszczone przez Weeb
    A w żadnym zn ich nie ma ani elektryki, zawieszenia regulowanego, klimatyzacji, nawet pieprzonego podłokietnika dla kierowcy
    Akurat z Astrą muszę się nie zgodzić. U mnie rodzice mają Asterkę i wszystkie te elementy wyposażenia ona posiada ;D I o ile mi wiadomo to nie zamieniliby jej na BMW, Mietka itp ;)
    Regulowane zawieszenie w Astrze to chyba jakiś gwint musiał by być ;) A z rodzicami to już tak jest. Od dawna tłukę ojcu do głowy, żeby sprzedał w p***u tą cholerną Felicię, bo komfort jazdy jest jak w szafie gdańskiej, bezpieczeństwo na poziomie kartonu po telewizorze, a całości dopełniają dobiegające zewsząd dźwięki sugerujące że każda część w tym aucie (chyba nie powinienem tego nawet autem nazywać...) jedzie osobno. Na myśl przychodzi mi porównanie z Ikarusami- doznania podobne. Ale ojciec świata poza Felką nie widzi i będzie nią jeździć do usranej śmierci. Swojej albo Felki. A jak mu mówię żeby kupił sobie coś normalnego (w sensie że BMW) to od razu że po co mu takie auto, że to dużo pali i jest droższe w utrzymaniu niż willa na lazurowym wybrzeżu. No ręce opadają. Jak się przejechał ze mną 7er to owszem, fajnie wygodnie, ale żeby sobie kupić to już nie.
    A na poważnie, to rzygać mi się chce jak słyszę te wszystkie stwierdzenia że to czy tamto auto jest gejowskie. Zwłaszcza w odniesieniu do marek takich jak Aston, BMW, czy Alfa. Dla mnie Alfy to świetne auta z duszą. Może trochę kapryśne i awaryjne- zwłaszcza modele sprzed ery konstruktorów BMW, którzy znacznie poprawili jakość i niezawodność- ale na prawdę piękne i fajnie jeżdżące. Wyznaję zasadę, że tak samo jak każdy prawdziwy facet powinien przynajmniej raz w życiu mieć mocne RWD, tak samo też powinien przez pewien okres swojego życia dosiadać jakieś Alfy. Nie mam na myśli oczywiście modeli pokroju 146 1.4 Twin spark, ale nawet w ostatnich 20 latach mieli kilka dobrych wózków. A gejowskie auto to różowa Micra C+C

    MOD: Jey, ostrożniej z językiem proszę.
    To Ty byś się musiał przejechać "Autobusem" moje staruszka ;D ale on przynajmniej nie kryje, że jak się odbije to nowe X5 będzie stało na podjeździe


    Cytat Zamieszczone przez patryksok
    Aston Martin gejowski? Pierwsze słyszę... fakt 6 litrowe V12 w DBS, DB9 i Vantage V12 jest bardzo gejowskie.
    A to się mnie nie pytaj nie ja wybieram tylko ciotuchny :)
    W tym roku po raz pierwszy wybrano najbardziej gejowską markę i został nią Citroen ;D co dobiło mojego dobrego kumpla.
    Poprzednie lata właśnie modele Astona i Alfy walczyły o czołowe lokaty, był temat na forum nie tak dawno... taka mała zwała ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Cytat Zamieszczone przez szajboos
    Cytat Zamieszczone przez Weeb
    A w żadnym zn ich nie ma ani elektryki, zawieszenia regulowanego, klimatyzacji, nawet pieprzonego podłokietnika dla kierowcy
    Akurat z Astrą muszę się nie zgodzić. U mnie rodzice mają Asterkę i wszystkie te elementy wyposażenia ona posiada ;D I o ile mi wiadomo to nie zamieniliby jej na BMW, Mietka itp ;)
    Regulowane zawieszenie w Astrze to chyba jakiś gwint musiał by być ;)
    Działanie takie jak S EDC + Nivo :] Wciskasz przycisk SPORT i zmieniają się nastawy zawieszenia na twardsze, zmienia się siła wspomagania i reakcja na ruch kierownicą, zmienia się reakcja na pedał gazu. Na 18" feldze (orginalnej) i Sporcie całkiem całkiem się to prowadzi. Pod maską 150KM grzechotnik więc jedzie też nie najgorzej. W wyposażeniu też ma wiekszość mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy, również z zakresu bezpieczeństwa, m.in. 8 jaśków, ABS, ESP, biksenon skrętny ;)

  9. #29
    To trzeba było od razu pisać że mają jakąś nowszą Astrę :D Bo jak ktoś zestawia Astrę obok Lanosa, to zakładam że ma na myśli I generację. A tam regulowane to by mogło być co najwyżej Koni Sport Kit 1130 :P A tak poza tym to jeździłem sporo i II i III, i byłem bardzo zadowolony. Stylistycznie III mi kompletnie nie leżała (no chyba że GTC), ale jeździła super. A w IV się zakochałem
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Ja już się dawno nie przejmuję takimi opiniami. Olać

    A co do aut to nawet z Maybacha można zrobić kurnik. Zależy w jakie ręce się dostanie. W piątek widziałem jak obok mojej pracy toczyło się coś co było kiedyś E38 :?
    Gleba. Zderzak allegro stylizowany chyba na M/// tyle że poryty, popękany podrapany od niskiego zawieszenia i ogólnie pasował jak świni siodło. Cyklop. Prawa str sie nie świeci. Kiedunek mruga jak w kaszlaku.
    I jak tu sobie opinii nie wyrobić.
    Tak samo Calibra jak z kibla. No nie wiedziałem jeszcze zadbanego ori egzemplarza. Same trupy aż na wymioty bierze.
    Seria 3 BMW też zaczyna wyglądać jak wygląda.

    Olać nic się i tak z tym nie da zrobić
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •