Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [mechanika] Filtr ASC

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz

    [mechanika] Filtr ASC

    Jestem w trakcie robienie INSPEKCJI II mojej e32 i trafiłem na wykaz, w którym zalecana jest wymiana filtra ASC (kontroli trakcji). Co to jest, gdzie to jest i ile może kosztować? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław

    Re: Filtr ASC

    Cytat Zamieszczone przez koggi
    Jestem w trakcie robienie INSPEKCJI II mojej e32 i trafiłem na wykaz, w którym zalecana jest wymiana filtra ASC (kontroli trakcji). Co to jest, gdzie to jest i ile może kosztować? Pierwszy raz o czymś takim słyszę.
    Raczej na 100% nie chodzi o kontrole trakcji tylko może AUC? Automatyczne sterowanie obiegiem powietrza czyli filtr kabinowy.


    Pozdrawiam

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Nie wyraźnie napisane jest traction control / ASC+T filter. Poniżej wrzucam link do tego pliku, który pobrałem: . Plik nazywa się e32 Maint Schedule (wiersz nr 54)

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    215
    BMW
    Obecnie brak
    Skąd
    Bydgoszcz
    Dzięki!
    A tak praktycznie gdzie tego szukać, bo już trochę się wokół auta krzątam, ale nigdy na tę cześć nie trafiłem. Czy jest możliwe, że u mnie w aucie tego nie ma (e32 750iL '93 z ASC). Będę wdzięczny za wskazanie lokalizacji i dojścia do tego elementu.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez koggi
    Dzięki!
    A tak praktycznie gdzie tego szukać, bo już trochę się wokół auta krzątam, ale nigdy na tę cześć nie trafiłem. Czy jest możliwe, że u mnie w aucie tego nie ma (e32 750iL '93 z ASC). Będę wdzięczny za wskazanie lokalizacji i dojścia do tego elementu.
    no właśnie też mam ASC i nigdy i żadnym filtrze nie słyszałem. Ale jak jest ASC bez T to nie ma podłączenia do przewodów hamulcowych to pewnie dlatego nie ma.


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •