Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szybka tylnia , wymiana??

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce

    Szybka tylnia , wymiana??

    Witam wszystkich mam problem maly ale denewujacy mnie. Na 2 tylnich szybkach ,trojkatach ma wypiaskowana posatc dokladnie diabla tasmanskiego z bajki , chyba kazdy kojarzy .Moje pytanie jest takie czy jest mozliwosc pozbycia sie tego nie wymieniaja szyb ? Jesli nie to jak wymienic te szybki czy trzeba wyjmowac duza szybe , zeby wyjac ten trojka, czy moze mi ktos w tym temacie pomoc ? Z :) gory dziekie

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    653
    BMW
    E65 735
    Skąd
    Poznań
    dawaj fote jak to wygląda :D

  3. #3
    a wymień szkła - sprawa dość tania choc trochę trzeba sie napracować
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    zrobie foto w poniedzialek , a w sprawie wymiany slyszalem , ze jest troche roboty ale moze mi ktos to opisac co i jak z ta wymiana?

  5. #5
    Standardowo - zrzucasz boczek, odkręcasz głośnik, podrywasz od dołu wygłuszenie, opuszczasz szybę. Odkręcasz szybę od prowadnicy i opuszczasz ją najniżej jak się da. Demontujesz plastikową obwódkę wokół ramki okna. Demontujesz uszczelkę szyby opuszczanej i osłonę słupka. Wykręcasz 3 wkręty i wyciągasz do góry aluminiowy, czarny słupek przy trójkątnej szybie. Demontujesz listwy ozdobne wewnątrz i zewnątrz okna. Wysuwasz szybę w kierunku przodu auta razem z uszczelkami. Montaż w kolejności odwrotnej.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    Kurcze jest troche pracy dzieki za super opis ! Macie moze jakis inny pomysl zeby nie bawic sie w demontaz , jesli komus sie cos nasunie prosilbym o porade dzieki pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    380
    BMW
    740
    Skąd
    wawa
    Mozna jeszcze spolerowac sa pasty polerskie do szkla najlepsze pasty polerskie sa na bazie tlenku aluminium nie sa tanie ale najszybciej scieraja szklo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •