Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [ pozostale] 740 manual

  1. #21
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    heheh 300km wycieczkę laweta za jakieś 650zł i na niezłym wkurwieniu jeśli nic z tego nie wyjdzie ,dobry plan.
    Nieważne to auto nie ma być dla mnie tylko dla kolegi jego sprawa on decyduje co prawda nie ma zbyt dużego pojęcia o tym ,ale co tam to już jego sprawa co kupi to będzie miał

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    heheh 300km wycieczkę laweta za jakieś 650zł i na niezłym wkurwieniu jeśli nic z tego nie wyjdzie ,dobry plan.
    Nieważne to auto nie ma być dla mnie tylko dla kolegi jego sprawa on decyduje co prawda nie ma zbyt dużego pojęcia o tym ,ale co tam to już jego sprawa co kupi to będzie miał
    I słusznie, niech uczy się na błędach skoro nie słucha co inni mówią.

  3. #23
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    pojechał ponad 800 ta wycieczka go kosztowała gosciu przycioł w h... ,okazało sie że to 3,0 v8 do tego bez dokumentów dowód policja zabrała. A mój kolega zamiast opierdzielić tego typa ze to nie 740 pokornie wrucił do domu.
    A wycieczka ponad 800 go kosztowała hehehheh

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez jarek88
    ,okazało sie że to 3,0 v8
    Czyli tak jak pisałem wcześniej,ale przynajmniej pojechał i zobaczył.Jeśli nadal jest zainteresowany kupnem m60b40 to jeszcze nie jedna wycieczka przed nim.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez studentgrzes
    ja mam u siebie w 740 taki swap zrobiony i smiga. Musialem wymienic sprzeglo na jesieni (bo mi sie hamulce zablokowaly i je spalilem :razz: ) i okazalo sie ze jest zalorzone sprzegielko od E39 535 :hihi: zmienilem i dalej smiga lalka
    to Ty masz manual? :) To chyba najszybsze 0-100 km/h E32 na forum.


    Pozdrawiam

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    44
    BMW
    e38
    Skąd
    warszawa
    Jak czytam na forum wypowiedzi niektórych userów to nie wiem czy sie nie osunę ze śmiechu na ziemie. Miałem 3 litry w manualu, przelot 300 tysięcy jak kupiłem, ja zrobiłem 60 tysięcy i nie powiem bo deptałem ile dało, łatwo e32 nie miała, ale o silnik dbałem, olej był wymieniany co 7-8tyś km, nigdy się nie zagrzała, i jak ją sprzedawałem to motor jak i skrzynia był w bardzo dobrym jak nie idealnym stanie. Tak samo mam e30 z 3 litrowa V8 przeżywa katorgi niesamowite i znosi to bez zająknięcia. także Panowie, to że małolat ma 300km pod maską nie jest wyróżnikiem tego że jeździ śmietnikiem, trzeba jechać, zmacać, posłuchać, przejechać się i będzie wiadomo. Ze zdjęć to można wywnioskować czy ładna pogoda jest...

  7. #27
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Cytat Zamieszczone przez toki
    Jak czytam na forum wypowiedzi niektórych userów to nie wiem czy sie nie osunę ze śmiechu na ziemie. Miałem 3 litry w manualu, przelot 300 tysięcy jak kupiłem, ja zrobiłem 60 tysięcy i nie powiem bo deptałem ile dało, łatwo e32 nie miała, ale o silnik dbałem, olej był wymieniany co 7-8tyś km, nigdy się nie zagrzała, i jak ją sprzedawałem to motor jak i skrzynia był w bardzo dobrym jak nie idealnym stanie. Tak samo mam e30 z 3 litrowa V8 przeżywa katorgi niesamowite i znosi to bez zająknięcia. także Panowie, to że małolat ma 300km pod maską nie jest wyróżnikiem tego że jeździ śmietnikiem, trzeba jechać, zmacać, posłuchać, przejechać się i będzie wiadomo. Ze zdjęć to można wywnioskować czy ładna pogoda jest...
    Teoretycznie tak, a praktycznie to różnie bywa!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •