Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Wątek: Skradziono auto marki BMW 530d E60 !! Ktokolwiek widział/wie

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Obdzwoniłem już wszystkich, którzy siedzą w temacie i jak na teraz nic się zrobić nie da ... :/ Auto zniknęło z pod bloku na osiedlu generalnie bardzo ruchliwym. Amator cudzej własności musiał wszystko bardzo dobrze zaplanować, gdyż wyjazd z pod okna nie należy do najłatwiejszych ... I wygląda na to, że kiedy to robił uderzył w pobliski kamień, który odgradza trawnik od osiedlowej drogi ... Skurwysyna osobiście pochlastałbym na drobne kawałki tym bardziej, że sam złodziej dostanie pewnie z tego nie wiecej niż 3000 zł ... za to paser sobie ładnie przytnie ... Nie zmienia to faktu, że nadal jestem dobrej myśli i wierzę, że uda się tę sprawę pozytywnie rozwiązać ... :/:/:/:/

  2. #12
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Masta współczuje.... mam nadzieje ze chociaż AC było w jakimś wariancie.
    Wszystkim jednak w tym temacie zalecam tanie rozwiązanie jakim jest GPS (poprzez GSM).

    Masta jak będziesz czynny daj cynka na gg.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #13
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,252
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    K***a, ch****a sprawa Masta :/

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    Szczerze wspolczuje,wiem jaki to szok.Na paly raczej nie licz,zadko odnajduja.Moja jak sobie pozyczyli i zapomnieli oddac znalazlem dzieki po tygodniu rozebrana i pocieta na cwiartki.Do dzis krew mnie zalewa jak sobie przypomne.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    367
    BMW
    brak
    Skąd
    Wrocław
    wpadłem na forum bo zobaczyłem na gg. Dam na maxbimmerze cynk. Ode mnie tyle: daj foto auta!!
    e32 v8 manual

  6. #16
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Czy auto posiadalo taki bajer jak wlaczanie webasto poprzez SMS ?

    Niewiem jak u twojego ojca ale w e65 siedza chyba dwie lub trzy karty SIM.

    Jakies dwa miesiace temu w Zgorzelcu zginelo takie samo auto.

    Zostalo zlokalizowane przy pomocy wlasnie jakiegos SIMa wbudowanego na stale do auta, pomocy udzielilo ASO z niemiec.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #17
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Jak nie posiadało wyżej wymienionego bajerka to możesz zapomnieć o aucie... Przykre ale prawdziwe. Jeżeli ktoś go walnął żeby sobie wycieczkę beemka zrobić to jest jeszcze szansa, że przypadkiem się odnajdzie. Jak na zamówienie (i to jest bardziej prawdopodobne) to już tego auta nie odzyskacie. Jedyne na co możesz liczyć to tylko AC, tak jak Paweł pisał.
    Kiedyś ukradli nam paska spod domu i też błyskawicznie ale po to żeby sobie wycieczkę zrobić. Na drugi dzień przyjechała Policja z wiadomością, że znaleźli i jak się okazało- złodzieje wypadli z drogi w pole i już nie dali rady z niego wyjechać (błoto). W lesie kilka km dalej stało kilka samochodów spalonych. Pech im nie pozwolił prawdopodobnie dotrzeć na miejsce. Ot taka gówniarska zabawa. Ale nie wydaje mi się, żeby e60 brali na wycieczkę.
    Tak czy siak ratuj się tylko AC. A na przyszłość lepiej wyposażać autka w różne pierdoły typu gps i inne. Z tym sobie też już dawno radzą ale przynajmniej jak auto zniknie i szybko to zauważysz to będzie jeszcze szansa.
    K*** powinni obcinać ręce..
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  8. #18
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    ojcu ukradli tez samochod w nocy. rano jak zadzwonil na policje, kazali mu pochodzic po osiedlu moze gdzies indziej stoi. jak boga kocham tak bylo. osoba prowadzaca sprawe na policji nastepnego dnia poszla na urlop , zastepowala go inna osoba, ktora byla na L4. takze przez jakies 3 tygodnie ojciec chodzil na ta komende i nie mogl sie dowiedziec nawet, kto prowadzi sprawe jego znikniecia auta i czy cokolwiek wiedza. takze policji pełno ale z fotoradarami :)
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Widzicie i tu z tym AC jest największy problem, bo było ... ale 3 dni temu się skończyło wrac z OC. Tak więc MASAKRA

  10. #20
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Nam ukradli 2 lata temu E34. O 2 w nocy samochód stał pod domem a o 6 nie było śladu. Znaleźli przed 7 rano kompletnie rozbite. Złodziejom nic się nie stało nawet śladu krwi nie było. Pierwsze co policja zrobiła po przyjedzie do domu rodziców (byliśmy na świętach wielkanocnych u rodziców w Brzegu) kazała dmuchać w urządzenie do badania zawartości alkoholu wszystkim poza dzieckiem. Wyrazy współczucia. Trzymamy kciuki by się znalazło całe i zdrowe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •