Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: kierownica od e39 do e38?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce

    kierownica od e39 do e38?

    Witam Panowie mam do kupienie kierownice od E39 lift drewno skóra do mojej E38 94 rok czy jest mozliwosc złozenia tej kierownicy u mnie ? Moze ktos juz tzkładal bo z tego co wiem kiedys poruszalem ten temat na forumi napisano mi ,ze tylko przed liftowa pasuje ale moze jest mozliwosc malej przeróbki ? Moze ma ktos na to sposob z gory dziekie :)

  2. #2
    Możesz podpiłować poliftową kierę i dokręcić taśmę od przedlifta. Trochę ślusarskiej roboty ale daje radę.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    70
    BMW
    bez
    Skąd
    Tomaszów
    przepraszam :) co trzeba piłować? (mam ładną kierowniczkę :) może się skuszę)

  4. #4
    Zmienić kształt kierownicy, aby jak najbardziej przypominał przedliftową... Da się.... ;)

  5. #5
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Zmienić kształt kierownicy, aby jak najbardziej przypominał przedliftową... Da się....
    az tak sie rózni ze trzeba tak robic?
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Cichy
    az tak sie rózni ze trzeba tak robic?
    Ano aż tak. Podstawowa różnica polega na tym, że po lifcie taśma jest przymocowana do kolumny kierowniczej a przed liftem jest przykręcona do kierownicy.

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    Sylwekk a mogłbys mi dokladnie powiedziec co mam pilowac, czy przyciski do przekladac ze straej do nowej , prosilbym bym Cie zebys mi powiedzial co dokladnie mam zrobic zeby to wszystko mialo rece i nogi . :)

  8. #8
    Multifunkcja jest prawdopodobnie taka sama. Co do mechanicznej strony - opisać się tego za bardzo nie da. Bierzesz dwie kierownice i metodą porównawczą usuwasz nadmiar materiału z kierownicy poliftowej, aby uzyskać kształt dla przedliftowej (aby podeszła taśma). Wiercisz później try otwory pod śruby, mocujesz taśmę i cieszysz się poliftową kierownicą.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    53
    BMW
    e38 4.0 94r
    Skąd
    kielce
    :) Wielkie dzieki , jak tylko kupie i załoze dam znac jak wyszlo .

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    70
    BMW
    bez
    Skąd
    Tomaszów
    i foto zrób :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •