Strona 8 z 12 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 119

Wątek: [ zawieszenie] dynamic drive

  1. #71
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2014
    Posty
    602
    BMW
    E65 4.4
    Skąd
    Łódź
    DD zbiera ostatnimi dniami jakiś pokłos. u mnie kilka dni temu ostro wchodząc w zakręt na torowisku zaczęło coś piszczeć, trzeć i walić. jakoś wróciłem z jazdą max 50 na godzinę. Odgłos był dziwny i dobiegał z prawej półosi. Zdejmując koło nic nie zauważyłem. Auto dodatkowo na zakręcie dosłownie dotykało progiem do jezdni. Na następny dzień na kanał a tam pęknięty łącznik stabilizatora a DD pod półosią(normalnie jest nad) . Co ciekawe to przy lewym kole się stało. Auto nie wyświetliło komunikatu o błedzie DD. Dopiero na kompie.

  2. #72
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    9
    BMW
    e30,e32,e36,e38,e65
    Skąd
    Mszczonów
    Witam,u mnie to samo.
    Płyn obficie wylewa się przez filterek od DD
    (ten który jest włożony w podłurznicę) a drążek wygląda jak nowy.
    W aucie była wymieniana maglownica i przedtem nie wyrzucało oleju teraz magiel jest ok to znowu olej tamtędy ucieka I czasem nawet wyrzuca górą od zbiorniczka.Jaka może być tego przyczyna? Jak odpowietrzyć dd?

  3. #73
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @dj.cross w powitalni Cię kolego nie było a już w dwóch tematach się dopytujesz o to samo.
    Popraw się bo Ci dyrekcja te swawole Twoje ukróci

  4. #74
    Doświadczony Użytkownik Awatar jaro5
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    2,688
    BMW
    F01 750i 540km 850N x-drive,ML 3,2CDI
    Skąd
    radom
    MATKO co za czasy nastały.....
    było E21 316,E30 320,E32 730,E32 750,E34 540,E38 740i,E36 M3 3.0,E39 ALPINA 3.2.E65 745i, X3 3,0si

  5. #75
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    9
    BMW
    e30,e32,e36,e38,e65
    Skąd
    Mszczonów
    Kolego byłem w poście na powitanie i widać Nie uważnie czytasz skoro nie znalazłeś tam mojej osoby.
    A po za tym to o temat dd pytam pierwszy raz.
    I na całym forum nikt nie ma zielonego pojęcia dlaczego leci ten olej z filterka. A jeśli ktoś wie to niech to poprze stosownym argumentem. Kolega na 4 stronie tego postu zaobserwował to samo zjawisko ale co tam,też zero pomocy.
    Więc jeśli to typowa mentalność Polaka że wiem dla siebie a drugiemu kij w oko to proszę o usunięcie mnie z forum.
    Bo w tym momencie nie pomagasz a zaśmiecasz forum kolego.

  6. #76
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    @dj.cross Chciałem Cie tylko uświadomić ,że moderatorzy na tym forum zwracają na to uwagę i mógłbyś nie doczekać swojej oczekiwanej odpowiedzi.
    Co do Twojego pytania to ja akurat nie mam z tym problemu i też się tym nie interesowałem nigdy a jeżeli chodzi o wiedzę użytkowników to niektórzy mają bardzo ale to bardzo dużą co nie znaczy ,że wszyscy z nich chętnie się nią dzielą...A SZKODA.
    Mimo wszystko mam nadzieję ,że znajdziesz odpowiedź na problem który Cię nurtuje.

  7. #77
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    9
    BMW
    e30,e32,e36,e38,e65
    Skąd
    Mszczonów
    Narazie próbuję coś z tym zrobić kompem. Niestety Auto com sobie z tym nie radzi.Mogę podejrzeć parametry pompy i tego rozdzielacza przy progu ale nie mogę tym programem testować tego układu. Tyle wiem że wyrzuca stały błąd czujnika poziomu oleju w dd a zbiorniczek pełny i dalej to samo.Teraz odrazu po odpaleniu wyrzuca mi ten błąd.
    Nadszedł czas by zapoznać się z inpą lub launch.

  8. #78
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    ISTA podobno lepsza ale ja tez inpe mam więc trzeba czekać na mądrzejszych.

  9. #79
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    9
    BMW
    e30,e32,e36,e38,e65
    Skąd
    Mszczonów
    Problem rozwiązany. jeszcze czasem wyrzuca mi czujnik poziomu oleju dd i nie wiem czy to ten sam co na zbiorniczku od wspomagania ale jutro to sprawdzę. Chyba że gdzieś jest osobny czujnik.

  10. #80
    Zaawansowany Użytkownik Awatar twin7
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    731
    BMW
    E65 735i + E65 730d
    Skąd
    Szczucin-Antwerpen
    Nikt w końcu do tej pory nie napisał
    Gdzie jest ten test Dynamic drive w ISTA?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •