Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: dzwiek bledu;]

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    dzwiek bledu;]

    dzis w trakcie powrotu do domu co jakis czas slychac bylo dzwiek komunikatu/bledu komputera.. dziwne bo nic nie wyswietlalo sie..

    ogolnie to komp pokazuje przed i po jezdzie ze np plynu od spryskiwaczy jest malo..

    jakies sugestie?;]

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Może temperatura przechodziła przez +3 st C ?

    Wówczas też jest gong ostrzegawszy, który brzmi jak komunikat kompa.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    a nie jechales czasem z otwartymi drzwiami bagaznikiem.a moze gong byl spowodowany zmiana temperatury bo tak wlasnie jest ze gong jest a na wyswietlaczu nic sie nie pokazuj i miga wskaznik temperatury.
    BMW !!!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    no calkiem mozliwe..bo napewno mrugal na poczatku.. to widzialem.

    ale w trakcie jazdy? to mnie dziwilo.. i to nie bylo w rownych odstepach czasu.. raczej takie co jakis czas nie trwalo to dlugo.. moze z 2 minuty w roznych odestepach czasu.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    nie wiem czy sie orientujesz ale przed pelna godzina gdy ma ja wybic to jest potrujny dzwiek wiec temeperatura i pelna godzina daly ci taki efekt.po prostu skumulowalo sie i dlatego twoje zdziwienie.pozdro z WRC!!!
    BMW !!!

  6. #6

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    łuu dobry jestes detektyw:) nie nie wszystko spokojnie:) jak zauwazyles cene dalem wielka takze chce zobaczyc jak ludzie na to patrza..

    dlaczego spytasz? kolega wlasnie sprzedal 740 z tego samego roku za 28 i ogolnie stracil na niej. to sobie pomyslalem ze przebije jego oferte i zobacze ile warta ;-) co dziwne pol dnia i juz jeden telefon byl.. nawet za bardzo nie narzekal na cene:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •