Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: [mechanika] Z automatu na manual

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa

    [mechanika] Z automatu na manual

    Witam
    Mam okazje dorwać za grosze e32 735 w automacie, oraz e34 525tds manual, ale bez przodu :P Czy da rade przerzucić skrzynie z tds do 735? :P

  2. #2
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Po co zakładasz kilka wątków na jeden temat?

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Po 1 z 5 do 7, po 2 z diesla do benzyny, po 3 automat na manual... Hmmm może jest jakiś magik, co by to pogodził, troche by to kosztowało i nie wiadomo jakby jeżdziło... Taniej i lepiej kupić skrzynię do 735 :)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Po co zakładasz kilka wątków na jeden temat?
    Ten temat był o zmianie skrzyni, ale po dokładnym obejrzeniu aut pojawił się pomysł swapa :)
    Cytat Zamieszczone przez mrekor
    Po 1 z 5 do 7, po 2 z diesla do benzyny, po 3 automat na manual... Hmmm może jest jakiś magik, co by to pogodził, troche by to kosztowało i nie wiadomo jakby jeżdziło... Taniej i lepiej kupić skrzynię do 735 :)
    Po1 5 i 7 są to bardzo podobne modele. Po 2 na allegro już był diesel e32 725tds, po 3 swap z automatu na manual jest możliwy wydaje mi się że bez problemowy, sam miałem okazje jechać 735 po takim swapie. Nie trzeba być magikiem. Koszty? Skoro mam części to jakie koszty? Wiadomo że jakbym chciał komuś zlecić to koszta duże, ale samemu

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    To zdecyduj się czy mowisz o swapie czy o zmianie skrzyni... Twoj drugi post zaprzecza pierwszemu.

  6. #6
    Vip Vip Awatar jarek88
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    2,905
    BMW
    E32 730i R6 90' , E32 740iA 93'
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Blog
    20
    [quote=Po1 5 i 7 są to bardzo podobne modele. Po 2 na allegro już był diesel e32 725tds, po 3 swap z automatu na manual jest możliwy wydaje mi się że bez problemowy, sam miałem okazje jechać 735 po takim swapie. Nie trzeba być magikiem. Koszty? Skoro mam części to jakie koszty? Wiadomo że jakbym chciał komuś zlecić to koszta duże, ale samemu[/quote]

    zmiana automatu na manuala ok jest możliwa ale jeśli skrzynia jest od e32 a nie do 7 skrzynia od tdsa cholera wie czy to wgl będzie pasować

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa
    mrekor, Chce zrobić swap silnika i skrzyni, tylko własnie nie wiem czy skrzynia będzie pasować. W pon wezmę się za rozbieranie

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    eee, jakoś słabo to widzę. Za dużo niewiadomych, nawet jeśli jest to możliwe (w co wątpię) to nakład pracy ogromny, kasy też trochę pójdzie na przeróbki no i pewnie 1000 problemów przy tym wystąpi. Ja bym się za to nie brał.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Mnie tez się wydaję że to jest rzeźba w gó... !! Lepiej sprzedaj oba auta i kup jedno porządne !!

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    90
    BMW
    BMW e32
    Skąd
    Częstochowa
    Mam porządne auto e32 730 :) Nie chce ich sprzedawać, mam teraz dużo czasu wolnego, więc chce się czymś zająć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •