Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [Kierownica] - Czy pasuje do e38 po lifcie ?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    [Kierownica] - Czy pasuje do e38 po lifcie ?

    http://moto.allegro.pl/item943871059...drewniana.html

    Chciałbym aby ktoś się wypowiedział w kwestii montażu tej kierownicy w e38 ... Podoba mi się wzór i to drewienko, po za tym jeszcze nie wiedziałem tej kiery w żadnej 7er .
    Chciałbym się dowiedzieć czy nie będzie żadnych problemów z montażem samej kiery jak i z synchronizowaniem jej przycisków z odpowiednimi funkcjami po podłączeniu ... ?

  2. #2
    Prawdopodobnie będzie pasować do poliftowego e38 bez żadnych przeróbek. Te kierownice były wkładane między innymi do e39, w późniejszym okresie.

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    i do e46
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Kierownica z linku pochodzi z E46, w E39 był ten sam wzór ale jak dobrze pamiętam nie pasowały bezpośrednio. Miały drobne różnice dlatego też przypasować do E38 też może być problem. Najszybciej powiedziałbym że ta z E39 by spasowała choćteż do końca nie jestem pewien. Jak sam piszesz, nie widziałeś nidgy w E38 mimo że to fajna kierownica, więc może nie być tak łatwo.

  5. #5
    Powiem Ci Masta że przymierzałem się jakiś czas temu do tej kiery ale stwierdziłem że jakoś mi ona nie pasuje do e38 ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #6
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    miałem taką kiere w e46 coupe tylko zamiast drewna było srebro , mi z kolei nie odpowiadal układ przycisków nie wiem może dlatego że wcześniej mialem e38 i tamto sterowanie mi bardziej pasowalo .........

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez tiger81
    Jak sam piszesz, nie widziałeś nidgy w E38 mimo że to fajna kierownica, więc może nie być tak łatwo.
    Była nawet na allegro kiedyś taka e38 z taką kierownicą. Wygląd? Może jakby schodziła oryginalnie, to by się człowiek oswoił...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Była nawet na allegro kiedyś taka e38 z taką kierownicą. Wygląd? Może jakby schodziła oryginalnie, to by się człowiek oswoił...
    Czyli najwidoczniej jest możliwość podpasowania jej :)
    Ja miałem tają w E39 i jezdziło się fajnie. Co do przycisków to fakt są inaczej rozmieszczone, ale da się przywzyczaić. We wcześniejszej E39 miałem zwykłą kierę i nie miałem problemu z przestawieniem się.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    17
    BMW
    Bmw E38
    Skąd
    Polska
    Miałem kiedyś kupowac e38 z taką kierą. Pamiętam,że nie działało sterowanie tempomatem albo radiem. Gostek twierdził,że to tylko kwestia podłączenia,ale wiadomo jak to przy sprzedaży:)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Może ma inaczej rozmieszczone piny na wtyczkach. Jeśli fizycznie da się ją zamontować i elektrycznie też będzie się dało przerobić. Kwestia poświęcenia temu trochę czasu a nie składania na "sztukę" byle było.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •