Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: PRACA MGR

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim

    PRACA MGR

    Witam Witam
    Walczyłem i wywalczyłem :)
    Moja kochana szkoła i mój promotor wyraził zgodę na to abym pisał prace MGR na temat "wizerunek marki BMW na przestrzeni lat " . Planuje się obronić w okolicach LIPCA -także po obronie zapraszam na oblewanie :) wraz ze zbliżającym się terminem podam dokładne dane :) ale napewno bedzie to w Nowym Sączu . Teraz zbieram materiały ....:)

    pozdrowionka !

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Witam ;) naprawdę zazdroszczę tematu ;( też chciałabym pisać pracę licencjacką na temat, który by mi leżał w 100% :D, ten zapewne by taki był :] A tak w ogóle te jaki masz kierunek studiów i jak Ci się udało przekonać ich do swojego tematu?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Studia :) Zarządzanie i marketing ze specjalizacją zarządzanie zasobami ludzkimi , rekama i marketing oraz podyplomwe z audytu wewnętrznego , oraz przygotowawcze do MBA :):) ..... czy udalo mi sie przekonać hmmm:) poprosiłem ładnie . Poza Tym uczelnia też super . Polecam dla przyszłego pokolenia studentów . z ręką na sercu polecam tą uczelnie !

    http://www.wsb-nlu.edu.pl/

    pozdrawiam

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Nie mogę :D Co za temat. Też bym taki chciał. Tylko skąd Ty materiały znajdziesz? :)

    A tak OT to nie ma nic gorszego niż szkoła. Do licencjatu się zabieram jak sójka za morze. Jak ja to napisze to będzie cud :/
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Materiały hmmm:) napisałem do BMW :)

    i na podstawie Ankiety internetowej . Wrzuce z czasem tu linka z ankietą....
    mam nadzieje ze pomożecie ......:)??

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    No jestem ciekaw co BMW Ci odpisze. Przyzna się że marka jest postrzegana z gangsterami i łysolami w dresach :/ Do interii napisz. Ten beznadziejny portal to by doktorat i habilitacje o BMW napisał.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    Będę informował co i jak:) podjade do paru "dilerów" samochodów BMW i zobaczymy co powiedzą :)

    będzie ok:) hehe - mam nadzieję :)

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Super temat,(dobrze,że nie jesteś na studiach inżynierskich),samo lanie wody(teoria),spokojnie to napiszesz :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    162
    BMW
    E-38, 728
    Skąd
    Oświęcim
    odpisali mi z BMW .pl :)

    "szanowny Panie , (łoł :) ) BMW polska nie posiada materiałów dotyczących Pana zagadnienia " :) :razz: no...

    Tak sobie myśle - jak już sie obronie -tzn w dzien obrony - to zorbie impreze ... niestety dnia ani godziny nie znam jeszcze:) ale pojawi się jak tylko bede wiedział , to zapraszam :) do Nowego Sącza . Myśle aby zorganizować miejsce na baner z reklamą 7er.pl ?
    W dniu obrony jako dodatkowe zainteresowanie władz uczelni . Jeżeli tylko "zarząd sie zgodzi"
    pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •