Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 87

Wątek: CAR AUDIO

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie

    CAR AUDIO

    Ponieważ widziałem dość duże zainteresowanie z waszej strony tematem dotyczącym CarAudio, to postanowiłem coś poszukać i.... znalazłem! :D
    Nie wiem czy rozwiązanie bedzie dobre... Ale powiem o co mi konkretnie chodzi a wy wyrazicie swoją opinie...
    No więc sprzęt pochodzi od Infinity. Jest to "skrzynka" o dość małych rozmiarach (1026 x 164 x 365 mm) z trzema głośnikami basowymi i wbudowanym wzmacniaczem, więc podłączamy kabel od radia i można by to było ładnie zabudować na tylnej półce zamias seryjnych głośników i cieszyć się ładnym basem. Rozwiązanie mysle że dobre bo nawet wzmacniacza nie trzeba upychać w bagażniku bo jest wbudowany w skrzyni. Święta tuż tuż więc mozna by i dla naszych beemek cos pod choinkę wrzucić... :what:

    zresztą co sie bede rozpisywał... Zobaczcie sami: http://www.infinity.pl/index.php?action=2&sort=1&id=73

    Sprzęt kosztuje 1999 PLN
    Co o tym myślicie??

  2. #2
    Generalnie jakie kolwiek glosniki w tylniej polce to porazka totalna :) Dobre do aut pokroju E30 :)

    Co do ceny hmm no ja nie wiem :)

    Swoja droga wlasnie przeczytalem opis twojego zestawu ...
    Cytuje :

    "wzmacniacz klasy D o mocy 250 W"


    Bez obrazy , to wogole nie bedzie grac :)


    Ja wymienilem orginalne glosniki na naglosnienie ALPINE ... Do sciany grodziowej za podlokietnik zamontowalem suba 30CM MAGNAT 1500W na 500 do tego wzmacniacz (chwilowy) sub chodzi na 1/3 mocy i w aucie ciezko siedziec sluchajac muzyki dluzej niz 5 min :) Chociaz mi to i tak malo i aktualny wzmacniacz pojdzie na glosniki do srodka , a na magnata zakupuje 1000W wzmachola , jak juz łubpac to pelna para . Ci co beda we wroclawiu zobaca o co mi chodzi dokladnie :)

    Na koncu zostaje wykonczenie , ktorego jeszcze nie zrobilem i wyglada to prowizorycznie .

    E38 jest idealnie wyciszone .. Dodam iz robiac takiego suba do sciany grodziowej robisz jednoczesnie najwieksza skrzynie jaka istnieje ( twoj bagaznik to skrzynia ) Na zewnatrz slychac lubu du ludzie sie ogladaja

    Wszystko zalezy kto co chc zrobic ( samemu badz byc leniem ) i ile wydac :)

    Ja wydalem troche wiecej niz twoj zestaw ale upierac sie chyba moge ze grac bedzie moje lepiej :) Szczerze mowiac nie widzialem jeszcze takowego zestawu nigdzie .

  3. #3
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    oj

    Zgadzam się z Trolem.
    Miałem przez prawie rok potężne--bardzo potęzne jajka na tylnej półce,musiałem przerobić cała półke tylną (zniszczyć).Greg to widział ale nie słyszał bo nie było już wzmaka.
    W bagażniku miałem Tyranta-głośnik f.boschmann,jego koszt to ok 350zł a w rankingu głośników 30cm zajął 6miejsce przescigając dużo dużo droższe.Efekt dzwiękowy był niesamowity ale za sprawą suba a nie jajek na półce.

    ps.Trolu widzę,że lubimy posłuchać sobie :medit: ja już mam nowe granie kompletne teraz czekam na natchnienie i zakładam je.A wtedy usłyszymy jak zagrają dwa Audiobahmy 30cmi nowe zestawy w drzwiach.

  4. #4
    No lubimy z tym ze ja dopiero zaczynam montowac , narazie mam cokolwiek aby gralo . A kazda chwila bede to powiekszac i uleprzac :D

    Efekt koncowy w bagazniku planuje na 2 wzmacniaczach i 2 sub 30CM 1500na500 :D

  5. #5
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    ok

    No i dobrze bo dzwięk jest ważny.
    A ja zakładam dwa 12" audiobahmy 1100W rms!każdya to napędzane bedzie wzmakiem 2ch x 900W rms.Nawet nie wiem ile to daje max mocy.
    Znajomi mówiąmi,że mi klapę wyrwie-Wa...ić to-kupię drugą ;D ;D

  6. #6

    Re: ok

    Cytat Zamieszczone przez tiron
    Znajomi mówiąmi,że mi klapę wyrwie-Wa...ić to-kupię drugą ;D ;D
    Dobre podejscie;)O

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Jak się bawić to się bawić !!!! Drzwi wyjebać - nowe wstawić ----- i to jest moje motto :)

  8. #8
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Neuf
    Jak się bawić to się bawić !!!! Drzwi wyjebać - nowe wstawić ----- i to jest moje motto :)
    To dobre :D

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    92
    BMW
    740
    Skąd
    berlin
    witam co wstawiacie w drzwi jak to mocujecie zostawiacie tam ta cala obudowe i wymieniacie tylko glosniki czy wywalacie glosiki z ta tuba i elektronika?

  10. #10
    Ja mam totalnie seryjne audio :)

    Bez dsp itd ...

    W drzwi glosniki rozmiar 13 , wiec nie trzeba nic wtedy robic ani przerabiac poza wyjeciem starych glosnikow .
    seryjne gwizdki z przodu na smietnik , tylnich wogole nie ma sa tylko maskownice w boczkach :)

    Reszte tlumaczylem wyzej lub w innym temacie ... Wszystko zalezy co kto chce i jak chce :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •