To pomysl ile musial bym zaplacic jak bym dal do jakies firmy zeby mi sami zalatwili taki sprzet i zamontowali. Dlatego uwazam ze lepiej kupic drozszy sprzet ale konkretny i samemu zamontowac niz zaplacic ta sama kase firmie ktora czesto zdaza sie ze cos tam wie ale nie do konca i zamontuje ci duzo gorszy jakosciowo sprzet za ta sama kase.Sa oczywiscie konkretne firmy ktore naprawde znaja sie na rzeczy ale one bardzo sie cenia i dlatego jak ktos ma troche smykalki do CA i troche potestuje samemu to dobierze to co sam uwaza za najlepsze dla siebie a nie to co firma narzuci CA ze jest dobre. Gdybym mial zakupiony przedni zestaw to juz bym ruszyl pelna para ale na chwile obecna mam male zawachania i to co sobie upatrzylem przeszlo mi obok nosa. Ale zaczolem juz pierwsze montarze. Uruchomilem parktronik ktory nie dzialal i zamontowalem camere cofania oraz zaglowki z monitorami.
Mam nadzieje ze na zlot do DE 12 lipca pojade juz z cala kompletna instalacjia i nie bede musial sie wstydzic
pozdro
PS
w twoim przypadku jak juz masz kwestje basu zalatwiona zajol bym sie dobrym przodem , bo 13 do polaczenia z takim tylem sa nie proporcionalne.Pozatym tego ATX wymienil bym na jakiegos monobloka.