oj wsadze-k...wa z naprawde cwielkim problemem ale musze.
Wyciągam plastiki w czesci koła zapasowego i muszę wyciąc tem dwie śrubki bo blokują.Ale jak już to przejdzie to pasi jak ulał.... :D