Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 87

Wątek: CAR AUDIO

  1. #71
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Kilka obiecanych fotek....
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  2. #72
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Łomatko boska ;(

  3. #73
    grac to pwnie bedzie w to nie watpie ..

    Ale wykonczenie tego bagaznika daje duzo do myslenia , przepraszam nie jest to w zaden sposob obraza ani dogryzka poprostu pisze swoje zdanie i zarazem pytanie czy masz cos z tym zamiar zrobic ?>

  4. #74
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,107
    BMW
    750iL
    Skąd
    wrocław
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    grac to pwnie bedzie w to nie watpie ..

    Ale wykonczenie tego bagaznika daje duzo do myslenia , przepraszam nie jest to w zaden sposob obraza ani dogryzka poprostu pisze swoje zdanie i zarazem pytanie czy masz cos z tym zamiar zrobic ?>
    zdecydowanie sie z tym zgadzam..
    BEZ KOMENTARZA..... ;D

  5. #75
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    ullalaa teraz jeszcze hak i przyczepke na bagaże ;D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #76
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    ullalaa teraz jeszcze hak i przyczepke na bagaże ;D
    hi hi hi--no fakt,miejsca już brak.
    Przyznaję,że nie wyszło to do końca tak jak zaplanowałem-ograniczyło mnie miejsce. :)
    Lecz niebawem zamierzam zabudować wzmacniacze oraz kondensator tak,żeby żadne kabelki nie były widoczne.Podobnie będzie ze skrzynią-mam zamiar wypełnić wszystkie luki jakie są.To co jesr w tej chwili zostalo zrobione własnoręcznie a na dokończenie detali zabrakło mi juz cierpliwości-chciałem wkońcu usłyszeć jak to gra.
    Ale dzięki za wszystkie opinie bo to napędza do dalszej pracy. ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  7. #77
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Troche mnie dziwi ze takie auto a Bm zasila . Nie wiem czy to jest ATX ( teraz doczytalem ze sa 2 , ale czemu nie zamontowali ci jednego konkretnego monobloka )ale mimo to troche malo klasy do takiego auta. Co do tych subow to rowniez nie sa wysokich lotow. Podstawa firmy Audiobach jest wyglad i to im wychodzi, sa bardzo urozmaicone jak ktos lubi to ok ale z pozadnym graniem nie maja za wiele wspolnego. Rowniez co do tego rozrywania blachy to tez chyba przesada bo moje poprzednie auto bylo z nastawienim na db drag i auto latwiejsze do naglosnienia i mocniejsze ale jakos glowy nie urywalo. Za taka kase co wydajecie firmom za zabudowy i ich komponenty byscie mieli juz naprawde konkretne klocki i wystarczylo by wlasnej weny troche i gralo by duzo lepiej.Rowniez co do glosnikow wymiany , jesli wymieniac to tylko juz na 16 i tylko pozadne wygluszenie i panele . Moja 7 mam moze od ok 4 tygodni i juz mam polowe komponentow do zabudowy bo to moja pasja.PO zakonczeniu bojow car audio w moim poprzednim aucie w tym zamierzam poprzeczke podniesc jeszcze wyzej i pokaze wszystko na forum. Zeby nie byc goloslownym podam moj projekcik
    jednostka sterujaca to Alpine dvd iva 105(troche problem bo wszystkich kabli nie moge upchnoc) , zaglowki z monitorami 9cali( troche przegiolem ale musza juz zostac) kamera cofania,ipod ,przednie drzwi beda albo po jednym systemie albo po dwa na drzwi odseparowanym plus panele i wygluszenie dynamat. Beda to albo Morele z seri Tempo albo Focale K2 ,w tylnych drzwiach beda Focale slim V2 ze wzgledu na swoja glebokosc montazowa(leza juz w domu) aby byla namiastka przestrzeni. Zamontowane beda na panelach z mdfu .Wzmak do zasilania odseparowanych systemow to bedzie albo helix A4 albo JL tutaj sie jeszcze wacham ze wzgledu ze nie mam jeszcze przodow kupionych. Do bagaznika zestaw juz w domu lezy a mianowicie wzmacniacz monoblok U S Amps 3000( z bardzo wielka nadwyzka mocy ale mialo byc to auto DB Dragowe a wybor padl na limuzyne ktorej nie wypada taka klasa) plus narazie dwa glosniki 12 Rockford Fosgate z seri Power T1( prawdziwa amerykanska szkola) , mialy byc 3 ale nie moge ich zmiescic i sie wacham nad trzecim. Oczywiscie bedzie wszystko zabudowane i mala zabudowa dla subow.Kable oczywiscie juz mam wszystkie w plecionce i mysle ze moze w sobote zaczne ciagnoc juz instalacjie jak czas pozwoli.
    To jest przyklad jak za nieduze pieniadze mozna skompletowac juz na poziomie audio gdzie nie bedzie trzeba sie wstydzic otworzyc klapy i wlaczyc muzyki.
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  8. #78
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    A ja powiem tylko tyle....
    wzmaka ma podkręconego na 1/3 mocy,radyjko na poziomie subwoofer jest na 0 a jak podgłośnie radio ogólnie na 22 w skali do 35 to robi sie mocny masaż -aż za mocny.
    Teraz już wiem,że nie ma sensu pakować Bóg wie ile mocy rms w bagażnik bo nasze organy tego nie wytrzymują.A oto mój plan na przyszłość co do audio w moim "7"-
    ZDECYDOWANA REDUKCJA BASU Z BAGAŻNIKA :)

    Ale szczerze życzę Ci powodzenia w kompletowaniu audio-jeszcze jakiś czas temu też mnjie cieszyło jak prawie klapa sama się otwierała pod wplywem basu :)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  9. #79
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    106
    Ja wlasnie nie ide juz w strone duzej ilosci cienienia i basu. W swoim poprzednim aucie mialem glosniki z samej najwyzszej polki( RE XXX 18 v3 i RE XXX15 v4, Orion HCCA, RE MX 18) to sama smietanka mozna zobaczyc na youtube moje filmiki ale teraz chce bardziej isc w jakosc ale zarazem zeby bylo dosc mocno ale i czysto. Ale mi bardziej chodzi o to ze sporo kasy wykladacie a sprzet daje duzo do zyczenia , nie mowie tu o mocy ale o jakosci.Pozdrawiam
    MOJE CAR AUDIO W E38
    http://forum.7er.pl/moje-skromne-car...db6b8239#44995 I ciagle trwaja ulepszenia.

  10. #80
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Cytat Zamieszczone przez jarimir
    Ja wlasnie nie ide juz w strone duzej ilosci cienienia i basu. W swoim poprzednim aucie mialem glosniki z samej najwyzszej polki( RE XXX 18 v3 i RE XXX15 v4, Orion HCCA, RE MX 18) to sama smietanka mozna zobaczyc na youtube moje filmiki ale teraz chce bardziej isc w jakosc ale zarazem zeby bylo dosc mocno ale i czysto. Ale mi bardziej chodzi o to ze sporo kasy wykladacie a sprzet daje duzo do zyczenia , nie mowie tu o mocy ale o jakosci.Pozdrawiam
    Hmmmm...sprawdziłem ile taki sprzęt wychodzi cenowo-ten,który mialeś wcześniej,i który zakladaszz teraz i przekracza cenę mojego prawie czterokrotnie :)
    Gdygym miał taki fundusz na sprzet to zostawiłbym auto do nagłośnienia w odpowiednim miejscu a nie bawil sie sam w składanie tego-jak to miało miejsce w moim przypadku.Co do jakości dzwięku w moim aucie to jestem pod wielkim wrazeniem ale doszedłem do wniosku,ze oczekuję teraz czegoś innego-kiedyś widziałem w jednym z czasopism e38 z zestawem MATRIXA-taki styl teraz chce osiągnąć.
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •