Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 87

Wątek: CAR AUDIO

  1. #51
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    2200RMS

    oj wsadze-k...wa z naprawde cwielkim problemem ale musze.
    Wyciągam plastiki w czesci koła zapasowego i muszę wyciąc tem dwie śrubki bo blokują.Ale jak już to przejdzie to pasi jak ulał.... :D
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  2. #52
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    Igła ta skrzynia..... :D bedzie pompować na maxa ;-) Jak ja sam robiłes to gratuluje wykonania!!!
    .....XXX......

  3. #53
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    re

    Skrzyneczkę zrobił mi gość ,który na codzień zajmuje się car audio i sam jeńdzi na zawody.
    Jakby ktoś chciał to jego adres www.powerton.pl

    Facet ma też swój sklep z naprawde dobrym sprzętem (hi end) w Kętach.

    Polecam gościa bo nie robi fuszerki i nie kroi dużo.
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  4. #54
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    tiron jak bedzie jakas piesn z mocnym basem to rejestracje na drodze zostawisz.Szacun dla ciebie :razz:

  5. #55
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    ja juz sie zdecydowalem..... na przedni system....... podwójny audiosystem...16.5 plus 2 razy 12" w bagazniku....vibe 500 rms do tego wzmaki viba :D
    .....XXX......

  6. #56
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    A ja mam takie pytanie: Czy kazda e38 ze standartowym nagłosnieniem ma sprzet napedzany jakims wzmacniaczem i czy tam w ogóle był montowany wzmacniacz czy te głośniki były zasilane wzmacniaczem z radia??

  7. #57
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez Czarny
    A ja mam takie pytanie: Czy kazda e38 ze standartowym nagłosnieniem ma sprzet napedzany jakims wzmacniaczem i czy tam w ogóle był montowany wzmacniacz czy te głośniki były zasilane wzmacniaczem z radia??
    Z tego co wiem kazda e38 ma wzmacniacz - tylko sa rozne rodzaje np zwykly jest dosc maly w porownaniu do wzmacniacza dsp.

  8. #58
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    nie nie mi chodzi o zwykły bez dsp. A gdzie on sie znajduje??

  9. #59
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez Czarny
    nie nie mi chodzi o zwykły bez dsp. A gdzie on sie znajduje??
    Tam gdzie zmieniarka CD z tylu za zmieniarka.

  10. #60
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    aha... ok dzieki wielkie!! :]

    Pozdrawiam!!! ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •