Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 87

Wątek: CAR AUDIO

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Generalnie jakie kolwiek glosniki w tylniej polce to porazka totalna :) Dobre do aut pokroju E30 :)
    Uważam że się mylisz. W tylnej półce można zastosować owalne 6x9" (z przejściówką) i do tego z przodu porządne głośniki z oczywiście oddzielnymi wysokotonowymi i... to gra i to dobrze. Do tego wzmacniacz jeśli się chce komuś rozpruwać pół auta, głośniki chyba najrozsądniej założyć JBL, Infinity lub np Hertz'e. Soobwoofer w sedanie jest problematyczny ze względu na ścianę grodziową moim zdaniem, słychać go bardziej na zewnątrz niż w środku a chyba nie o to chodzi :) Do tego dochodzi właśnie problem z montażem wzmacniacza - ingerencja w auto, a tego nie każdy chce. Ja miałem kiedyś u siebie tubę JBL + wzmacniacz + kenwood 13cm z przodu. Zmieniłem na Hertz'e 6x9", z przodu Hertz 13cm + tweetery + radio JVC SH909R i jest znacznie lepiej niż z subem JBL - dźwięk bardziej spójny, klarowny i barwny z więkśzą ilością szczegółów (ale to ostatnie zasługa przodu). Niestety JVC nie daje rady z mocą a miał być taki dobry :) Następny zestaw jaki kupię to będą Infinity 6x9" + infinity 13cm z tweeterem z przodu + odtwarzacz Piooner na mosfetach żeby uniknąć montażu instalacji pod wzmacniacz. Dla mnie jest to optimum jeśli chodzi o koszty/nakład pracy/efekt :)


    Pozdro Szymon

  2. #22
    Szymon kazdy ma swoje podejscie .. Ja swoich informacji nie podaje ot tak wyssanych z palca ..
    Wroclawska firma VIP Car Audio , sa to moi znajomi , szweda itd .. rozmawialem z nimi bardzo dlugo a wrecz nawet mi udowodnili :) Stad wiem ze w polce jest bez sens montowanie glosnikow :) Co do wzmacniacza wcale nietrzeba rozprowac auta .. No niestety ale oni montuja audio od dlugiego czasu i wiedza co mowia :)
    Co do suba .. niestety E38 jest tak wyciszonym autem ze bardzo malo slychac na zewnatrz , a w srodku masowanie pleckow gwarantowane :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    101
    Zabudowa z tylu rzeczywiscie troszke lepiej gra. Jak ja zakladalem sprzet, chlopaki z Bassera( a nie sa to laicy) twierdzili ze przy zastosowaniu fabrycznej jednostki i nawet po dodaniu wzmacniacza nie ma co oczekiwac cudow-tak,ze jesli nie wymieniacie radyjka to do wyboru do koloru...Jesli wymieniacie zdecydowanie zabudowa.

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Generalnie jakie kolwiek glosniki w tylniej polce to porazka totalna :) Dobre do aut pokroju E30 :)

    Co do ceny hmm no ja nie wiem :)

    Swoja droga wlasnie przeczytalem opis twojego zestawu ...
    Cytuje :

    "wzmacniacz klasy D o mocy 250 W"


    Bez obrazy , to wogole nie bedzie grac :)


    Ja wymienilem orginalne glosniki na naglosnienie ALPINE ... Do sciany grodziowej za podlokietnik zamontowalem suba 30CM MAGNAT 1500W na 500 do tego wzmacniacz (chwilowy) sub chodzi na 1/3 mocy i w aucie ciezko siedziec sluchajac muzyki dluzej niz 5 min :) Chociaz mi to i tak malo i aktualny wzmacniacz pojdzie na glosniki do srodka , a na magnata zakupuje 1000W wzmachola , jak juz łubpac to pelna para . Ci co beda we wroclawiu zobaca o co mi chodzi dokladnie :)

    Na koncu zostaje wykonczenie , ktorego jeszcze nie zrobilem i wyglada to prowizorycznie .

    E38 jest idealnie wyciszone .. Dodam iz robiac takiego suba do sciany grodziowej robisz jednoczesnie najwieksza skrzynie jaka istnieje ( twoj bagaznik to skrzynia ) Na zewnatrz slychac lubu du ludzie sie ogladaja

    Wszystko zalezy kto co chc zrobic ( samemu badz byc leniem ) i ile wydac :)

    Ja wydalem troche wiecej niz twoj zestaw ale upierac sie chyba moge ze grac bedzie moje lepiej :) Szczerze mowiac nie widzialem jeszcze takowego zestawu nigdzie .
    .....XXX......

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    kiedys mialem e36 gdzie bagaznik byl tez odzielony blachą od kabiny tak jak w e38 a bagazniku mialem zwyklą skrzyneczke (suba) i bezproblemu bylo ją slychac wewnatrz, nawet zajebiscie, i niewierze ze e38 jest juz taaaaaaaaaaaak dobrze wyciszone ze niebedzie slychac, co to grubsza blacha dana czy grubszy fotel aby niebylo slychac tuby z bagaznika??

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    pierwszy post mi chyba nie wyszedł....;-) Ja w swojej stawiam na podwójne 16 na przód(zabudowa panelowa) macaudio skrzynia vibe 500rms ( jeszzce nie wiem czy jedna czy dwie) a robic to bede w carmania.pl


    Zapraszam do działu przedstaw się.. pochwal się autkiem. Taka tu tradycja.
    .....XXX......

  7. #27
    Wszystko mozna ja jednak chcialem miec glosniki w aucie poukrywane jak fabryka :)

    Jutro wieczorem oddaje auto do car audio vip :)

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    Trolu.. ;) ostatnie auto jakie miałem tez robiłem w oryginalnych miejscach ....całosć na tym Vibie ;-) Hulało Si:)( tak mi sie wydawało) Dopóki nie usłyszałem zabudowy panelowej..MASAKRA jaka różnica...jak jestes maniakiem DOBREGO grania tp szczerze polecam!Zreszta planuje byc na zlocie w maju wiec jak cos to mozemy sie zgadac na odsłuch;-)
    .....XXX......

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    Kronos ..przedstawie sie ..przedstawie......jak juz dopracuje swoja niuńke;-)
    .....XXX......

  10. #30
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez Waldi
    Kronos ..przedstawie sie ..przedstawie......jak juz dopracuje swoja niuńke;-)
    Później możesz uzupełnić galerię na razie wystarczy opis autka i przedstawienie się ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •