Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Regulator ciśnienia paliwa?

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Czyli Sylwek7 według Ciebie to jest ewidentna wina regulatora?

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez qba740
    Czyli Sylwek7 według Ciebie to jest ewidentna wina regulatora?
    W ogóle nie znam tematu :/

    Napisałeś że ciężko odpala i że podejrzewasz regulator. Nie wiem jak to stwierdziłeś, ale na pewno zawór zwrotny w PB nie ma sensu

    Sprawdź dokładnie manometrem jakie jest cisnienie paliwa, jakie jest rano przy kręceniu i podaj wyniki. Poszukamy dalej :)

    Na tym etapie nie jestem w stanie stwierdzic czy to właśnie regulator, choc objawy są właśnie takie :)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    69
    BMW
    E39 540i Touring
    Skąd
    Łódź
    Nie sprawdzałem ciśnienia paliwa ale jakiś miesiąc temu wymieniałem pompę paliwa więc wydaje mi się że ciśnienie powinno być dobre, bo jak jest ciepła odpala bez problemu bo jest w układzie ciśnienie stąd te moje przypuszczenia o regulator ciśnienia paliwa, co o tym sądzisz??

  4. #14
    Jest taka możliwość i przypuszczenie ma oczywiście sens więc sprawdź czy to ciśnienie jest. Może byc równie dobrze, że pompka trefna ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    468
    BMW
    735iA
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez qba740
    Nie sprawdzałem ciśnienia paliwa ale jakiś miesiąc temu wymieniałem pompę paliwa więc wydaje mi się że ciśnienie powinno być dobre, bo jak jest ciepła odpala bez problemu bo jest w układzie ciśnienie stąd te moje przypuszczenia o regulator ciśnienia paliwa, co o tym sądzisz??
    Przyczyna może być zupełnie inna. Być może masz nieszczelne przewody paliwowe ( śmierdzi czasem paliwem rano? ) Paliwo ucieka bardzo powoli z przewodów gdy auto długo stoi a potem musi chwile dojść zanim dotrze do wtryskiwaczy przy odpalaniu.

    Ja tak chyba mam ale nie wiem przez które przewody... które przewody warto w M30 wymienić w takim przypadku?

    Czy masz tak czasem że po dłuższym postoju odpali i zatrzęsie autem jakby palił na 2-3 cylindry przez pierwsze parę obrotów? U mnie właśnie tak jest.

    Aha pompa paliwa chodzi w M30 w momencie kręcenia rozrusznikiem w M60 nie wiem.


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •