Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: E65 745i

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    To może ja się wypowiem chciałem kupić te auto półtora roku temu cena była 85tys. po dobrych negocjacjach :D Przejechałem cała Polskę i ......Nie będę zniechęcał bo nie wypada ale na pewno to co mówi właściciel mija się z prawdą. Rozmowy tel.były długie jak i zapewnienia co do auta. Po przejechaniu 500km w jedną stronę oględziny auta okazały się wycieczka. Rożnica ceny auta po upływie pół roku mówi sama za siebie. Nie powiem jeżeli dziś bym oglądał te auto za tą cenę to jest ciekawą oferta jeśli blacharka nie jest na pierwszym miejscu.
    Wiem jedno promocje to są tylko w biedronce ;)
    Czyżby to kolega - jak go zapamiętałem - z podróbką rolexa na ręce? Ten sam, który dyskutował że mną, że nie mam uszczelki gumowej w komorze silnika (tej wyciszającej), bo kończy się ona na poziomie kierunkowskazów bocznych i nie idą dalej? Wówczas nie wiedziałem, że wszystkie benzyny E65 tak mają, a w dieslach natomiast uszczelka jest. Stąd słuchałem wywodów pseudospecjalisty na temat zaliczania tirów moim autem. Urojeń było jeszcze kilka - że coś tam jest przesunięte od "uderzenia" w bok (ktorego nie było oczywiscie, w aukcji i przez tel informowałem, że jedyna wada blacharska auta to obtarcie go w DE przez poprzedniego właściciela, na co nie mam wpływu i czego NIE UKRYWAŁEM), że z drugiej strony też coś było robione - bo on "na oko" tak twierdzi. Aż z ciekawości idla pewności sprawdziłem u ludzi od Diamondbrite (jak robili renowacje lakieru, mają profesjonalny sprzęt) i okazało się, że każdy mm2 farby jest oryginalny.

    Mało tego. Gość się umawia, prosi mnie bym przygotował auto do zakupu przez komis, twierdzi że jest zainteresowany. A na miejscu okazuje się że dojechał za późno, komis zamykają, ja straciłem czas i zawracałem 4 litery ludziom z komisu, bo gość nie widzi uszczelek których nigdy tam nie było. Pozostaje z tego tylko refleksja i nauka na przyszłośc, by do "klientów" podchodzić z pewną dozą ostrożności.

    W podpisie pod avatarem widze fakt posiadania 740d - tam w/w uszczelka jest, więc według "specjalisty" od BMW jest to auto w 100% bezwypadkowe. Gratuluje.

    Reasumując, jeden z wielu niepoważnych klientów jakich miałem (a było takich wielu, od takich co mieli sie pojawić z kasą, po kupujących w leasing gdzie miałem nagle przy rozmowie z firmą obsługująca zakup rozmawiać i mówić ze gośc wpłacił zaliczke, której nie wpłacił). Tyle w temacie tego osobnika i jego "opinii".

    Pozdrawiam
    Zodiac

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    W podpisie pod avatarem widze fakt posiadania 740d - tam w/w uszczelka jest, więc według "specjalisty" od BMW jest to auto w 100% bezwypadkowe.
    Dlatego kolega je kupił :what:
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  3. #13
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    kupujących w leasing gdzie miałem nagle przy rozmowie z firmą obsługująca zakup rozmawiać i mówić ze gośc wpłacił zaliczke, której nie wpłacił). Tyle w temacie tego osobnika i jego "opinii".

    HAHAHAH czyżbym wiedział o kim mówisz czy to nasz wspólny znajomy co kupował bmw a staneło ponoć na AUDI? :hihi:
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez ADASIO
    Cytat Zamieszczone przez Zodiac
    kupujących w leasing gdzie miałem nagle przy rozmowie z firmą obsługująca zakup rozmawiać i mówić ze gośc wpłacił zaliczke, której nie wpłacił). Tyle w temacie tego osobnika i jego "opinii".
    HAHAHAH czyżbym wiedział o kim mówisz czy to nasz wspólny znajomy co kupował bmw a staneło ponoć na AUDI? :hihi:
    Nie wiem czy to byl na pewno ten. Zainteresowanych pol roku temu kiedy wystawialem za cene wyzsza (swiadomie) byla garstka - wiekszosc chciala E65 a byla przygotowana raczej na zakup Daci Logan.

    Niemniej jedyna osoba ktora przyczepila sie do stanu technicznego mojego auta to wlasnie ten osobnik wyzej i jego wyimaginowane uszczelki czy blacharskie problemy.

  5. #15
    Kolego zodiac wypisujesz takie bzdury,że się czytać nie chce, nie przypominam sobie rozmowy o jakieś uszczelce. Wspomniany błotnik przez Ciebie jak twierdziłeś przez tel. był malowany w serwisie w NIEMCZECH, nie wiedziałem, że na zachodzie maluje się pędzlem i na dodatek połowę elementu-nie chciało się "Kaziowi" ze stodoły dobrze okleić, to jedno, nie wspominałeś,że cały przód malowany-a tak sobie odświeże lakier(teraz po tej pięknej renowacji mało co widać:-) ) Telefonicznie zapewniane że więcej niż tylny błotnik na pewno nic nie było robione plus mega wymian przeprowadzonych w aucie, miła być książka serwisowa-była z wpisami lat wstecz w Niemczech, a te piękne faktury okazały się paragonami z BIEDRONKI. Jak jesteś z zawodu informatykiem to się nie wypowiadaj na temat biżuterii. Obecne e65 które posiadam nie kupiłem bo mi się podobało czy miało 4.0d, jedyny plus tego auta to 100% bezwypadkowe potwierdzone w serwisie w łodzi a nie gdzieś na ranczo w geesie. Faktura wystawiona jest przez serwis, a o cennych nie wspomnę. Nawet nie jesteś na tyle inteligenty, że czytając mój opis twego auta byś zrozumiał, że nic złego nie napisałem, no ale Twoja duma została naruszona, ale się nie martw te auta później które oglądałem przebiły nawet twoje i cenna była droższa. Także podsumowując w Polsce są tylko idealne auta a kupujący są zryci i bez pojęcia. Życzę Ci dalej bezawaryjnej eksploatacji i jak naj mniej buraków z rolexami z końca Polski, lepsi będą drese z kagańcami na szyi dla których się liczy sam znaczek BMW i bujana na gazie po mieście.

  6. #16
    Oj - ton niżej poproszę.....
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    Kolego zodiac wypisujesz takie bzdury,że się czytać nie chce, nie przypominam sobie rozmowy o jakieś uszczelce. Wspomniany błotnik przez Ciebie jak twierdziłeś przez tel. był malowany w serwisie w NIEMCZECH, nie wiedziałem, że na zachodzie maluje się pędzlem i na dodatek połowę elementu-nie chciało się "Kaziowi" ze stodoły dobrze okleić, to jedno, nie wspominałeś,że cały przód malowany-a tak sobie odświeże lakier(teraz po tej pięknej renowacji mało co widać:-) ) Telefonicznie zapewniane że więcej niż tylny błotnik na pewno nic nie było robione plus mega wymian przeprowadzonych w aucie, miła być książka serwisowa-była z wpisami lat wstecz w Niemczech, a te piękne faktury okazały się paragonami z BIEDRONKI
    Ja zapamietałem doskonale rozmowe o uszczelce - ponieważ upierałeś się, że jej nie ma i jest to efekt historii wypadkowej. Przypomnij sobie i przyznaj przy wszystkich swoje urojenia, a nie uciekaj od nich. Tak jak wspomniałem wyżej, samochod był sprawdzany tuż przed renowacją (wcześniej przez rzeczoznawce, ale ten sprawdzał elementy pojedynczym użyciem miernika, więc panów od Dimondbrite prosiłem o gruntowne sprawdzenie i macali auto od stóp do głów). Dlatego dziś wiem co tam sie działo i dostałem potwierdzenie, że auto było przerysowane.

    Nie masz racji, nie uczepiłem sie Ciebie - piszesz brednie, stawiasz opinie o malowaniu pędzlem i mówisz że kłamie informując, że auto było malowane w DE i jest to zrobione słabo. Nie pozwole sobie na pisanie takich bredni pod moim adresem Może w Zambrowie czy skąd tam jesteś malują auta lepiej, ale w Westfalii w ASO robią tak jak widziałeś. Nie wiem, może napisz do nich że robią to słabo - w końcu jesteś specjalistą (szkoda że lakiernictwo to nie Twoja branża). Ja nie mam ŻADNEGO interesu w okłamywaniu nabywcy jeśli o fakt malowania idzie, a jeśi mówisz że kłamie, to muszę te brednie skonfrontować z faktami.

    Osobiście chciałbym tylko i wyłacznie, byś mówiąc o moim (już byłym, ale to nie ważne) samochodzie, trzymał się faktów, a nie używał swoich urojen z jednokrotnej wizyty. Ja doskonale pamiętam nasze spotkanie, pamiętam wszystie urojone wady jakie wymieniałeś i tak jak pisałem, wowczas nie byłem w stanie się wytłumaczyć przez brak wiedzy i brak jednoznacznego potwierdzenia stanu auta (nie miałem go od nowości, tylko nim przyjechałem z Westfalii do Polski osobiście gdy miało kilka lat na karku). Tak więc swoją wiedze poszerzyłem, auto sprawdziłem i wyszło że jesteś niepoważny, a stroisz się na znawce technologii malowania i powypadkowych BMW.

    Oczywiście ksiązka serwisowa była uzupełniona do końca w DE, ale widze masz jakieś dziury w pamięci (ostatni spory serwis kilka miesięcy przed zakupem przeze mnie). Później nie woziłem ksiązki na serwisy, bo auto oddawałem do M-Auto i BMCars (serwisy nieautoryzowane, bardzo dobrzy specjaliści według mnie). Fakturki za części mam oczywiście oryginalne, zakupy dokonywane zawsze w BMW Sikora w Bielsku, gdzie dorobiłem się skromnego rabatu dzięki stałym zakupom. A że nie prowadziłem działalności, to nie bralem za usługi w warsztatach faktur, tylko dostawałem wydruk z realizowanych zabiegów oraz paragon fiskalny - nie odpowiadam za to, że facet z Zambrowa nie może tego pojąc.

    Kończąc - głupio mi jest tłumaczyć się publicznie z tego jak serwisuje auto czy wyjaśniać, dlaczego nie ma jakieś uszczelki, ale to jedyny sposób by czytających uświadomić kim jest osoba pisząca bzdury na temat tego auta. Niemniej jest to dyskusja słowo przeciw słowu, a jego uwagi o problemach z autem czy dokumentach serwisowych są tak kuriozalne, że wytumaczenie z mojej strony wydaje mi się pozwoli Wam zrozumieć, że jak już wspomniałem - jest to człowiek niepoważny.

  8. #18
    Nic dodać nic ująć :D Nie należę do osób uprzykrzających komuś życie także temat do zamknięcia.
    Powodzenia
    P.s. Jak nie masz powodu to nie obrażaj ludzi :papa:

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    140
    BMW
    320dT E91, było 745i E65 x2
    Skąd
    Oświęcim
    Cytat Zamieszczone przez fajkowski281181
    Nic dodać nic ująć :D Nie należę do osób uprzykrzających komuś życie także temat do zamknięcia.
    Zdecydowanie merytoryka rozmowy z Toba mnie powala tak ze EOT jest dobrym pomyslem.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    No ADASIO po bandzie skaczesz! Powaliło Ci się od niego nie oglądałem auta! A że ty gadałeś sprzedaje a potem nagle że nie to jest Twój problem.
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •