Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [zawieszenie] czy warto kupić takie amorki ?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17

    [zawieszenie] czy warto kupić takie amorki ?

    Witam, musze wymienić u siebie amorki i sprężyny, na forum dowiedziałem się że amorki Bilsteina powinny sobie radzić z tym autkiem i zacząłem poszukiwania, u mnie w B-stoku za przód powiedzieli mi 650 zł, za tył ok 400 zł a sprężynki po ok 170 zł , w Bydgoszczy cena podobno ok 435 za przód 300 za tyl (wyszpiegowane na forum) no ale przyszedł czas ze zawitałem na Allegro i znalazłem coś takiego :
    - amort. przód Bilstein VE3-4988/9 - 369 zł/szt.
    - amort. tył Bilstein BNE-2867 - 269 zł/szt.
    - sprężyny przód Lesjofors Sweden 4008434 - 133 zł/szt.
    - sprężyny tył K + F FK101513 - 109 zł/szt.
    + do tego 2 lata gwarancji na amortyzatory a na sprężyny rok (pochodzenie Lesjofors - Szwecja, K+F Niemcy ale te nazwy nic mi nie mówią) I teraz mam dylemat czy warto kupić te z Allegro czy nie ? Czy może być taka różnica cen ? Czy te tańsze to jakieś g**** ? Qrde doradźcie co wybrać. :P


    Moje autko BMW e38 3.0 ia 95r.
    Pozdrawiam i za pomoc piwko stawiam !

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    bilstein to dobra firma do amorkow ... hmm pieniadze tez niezłe - zobacz tylko przed zamawianiem gdzie one były robione bo jak w rumunii to kiszka i moga szybko się skończyć - wiadomo jaka jest technika działania w rumunii

    te szweckie sprężynki są też porządne hmm tylko nie wiem co to jest ro K + M czy jakoś tak tylko co do tych elementów nie mam opinii ...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    Dzieki za info,
    facet mówi ze amorki robione były w Niemczech i jak tak to można kupić u niego amorki i sprężyny ?

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    spokojnie - jak szfabski bilstein to pewnie a sprężynki pewnie też będą dobrze chodzić ...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    Dzięki bardzo, masz u mnie duże piwko he he

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    dzisiaj w pracy pointeresowałem się troszkę firmą K+F i co się okazało jest jakościowo nawet lepsza od Lasjeforche-a czy jakos tak i pochodzi z niemiec rodowicie i bardzo często montowane są w fabrykach do nówek ....

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    17
    Dzięki bardzo za zaintersewanie i za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •