Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: E32 Ekonomizer

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomahawk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Poznań

    E32 Ekonomizer

    Witam. Ostatnio po "cudownych" mrozach zauwazylem ze ekonomizer mi sie zepsul :( Zacina sie na 10l - 14l /100km. Po puknieciu w deske idzie albo w gore albo w dol. Czy wie ktos jak zrobic zeby znow chodzilo plynnie od 0 - >30? Dodam ze jak silnik sie jeszcze nie nagrzeje to chodzi plynnie. Dopiero po nagrzaniu sie zacina.
    Pozdrawiam
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    takie zacinanie się ma też dobre strony , przynajmniej nie wkurza Cię jak Ci ciągle pokazuje 30 albo poza skalą:D :D :D. Swoją drogą taki ekonomizer to w 7er powinien od 10÷40l być wyskalowany. A na poważnie to tylko ekonomizer Ci nie działa czy coś jeszcze jest nie tak w zegarach, np. obrotomierz skacze zamiast chodzić płynnie itp...?

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomahawk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Poznań
    Hehe. Ja juz sie przyzwyczailem do takiego pokazywania :D Obrotomierz, predkosciomierz dzialaja prawidlowo. Chcialbym go wyciagnac i sie pobawic ale mam kierate z poducha i nie wiem jak sie za to zabrac.
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    najprościej będzie podmienić zegary i wtedy wszystko się wyjaśni. Nie powiem Ci dokładnie jak to się robi bo nigdy tego nie robiłem, ja nie mam poduchy więc tego problemu nie mam. Pamiętaj tylko żeby zanim zaczniesz coś demontować aku odpiąć bo potem mogą Ci niesamowite błędy wyskakiwać.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    24
    BMW
    E32 730iA
    Skąd
    podkarpacie
    Witam. Może ten link pomoże w demontażu airbag.

    http://www.lehrmangroup.com/rickard/airBagAndBulbs.html

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Link pomoże, ale żeby wyjąć zegary nie trzeba ściągać kierownicy. Ustawia się ją ma max wysuniętą, odkręca zegary, wypina z nich wtyczki, wkłada zegary w otwór kierownicy (pomiędzy poduszką a obwodem), przekręca kierownicę razem z zegarami np w lewo i wyciąga zegary.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •