Witam.

Mam mały problem z beemką (jak w temacie), mianowicie autko jest po wypadku i próbuję w nim odpalić silnik. Po wciśnięciu start silnik kręci ale nie odpala. Podpiąłem go do komputera wykasowałem błędy i dalej nic. Nie mam zasilania na pompie paliwa i nie ma iskry na świecach. Posprawdzałem wszystkie bezpieczniki (w bagażniku przy aku i w schowku) wszystkie w porządku.
Przychodzi mi do głowy bezpiecznik uderzeniowy(wypadkowy) ale nie wiem czy E65 takowy ma, jeżeli tak to może ktoś wie gdzie on się znajduje.
Jeszcze jedno jak startuje silnik to na zegarze mam zaznaczone P ale jak sprawdzałem komputerem na jakim biegu jest skrzynia to wyświetlił mi ze na 3, aha i cały czas wgrany mam taki błąd: błąd transmisji złącza e30 - nie bardzo wiem o co chodzi.
Ostatnie pytanie, auto jest cały czas na biegu i mam problem go przestawić - jeżeli pociągnę za tą czerwoną taśmę pod kierownicą to wiem że przeskoczy na N ale czy później po odpaleniu skrzynia będzie działała poprawnie czy trzeba będzie coś przy niej robić?

Z góry dziękuję za pomoc ;)