Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Znaki drogowe w Polsce

  1. #1
    Vip Vip Awatar Mariusz735i
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    397
    BMW
    E38 740iA, było E32 735i
    Skąd
    Cyców, lubelskie

    Znaki drogowe w Polsce

    Często nasi drogowcy oznaczają drogi zupełnie bezmyślnie stwarzając dodatkowe zagrożenie swoimi decyzjami.
    Poniżej zamieszczam link do artykułu o tragedii do której doszło przez właśnie złe oznakowanie.

    http://motoryzacja.interia.pl/news/z...w,1447968,1612

    I ciekawostka dla kolegów z lubelskiego. Fotka pochodzi z naszego województwa. Koledzy kojarzycie ten odcinek drogi?

  2. #2
    no,no, trzeba byc biegłym znakowym, żeby nawet przy szybkości 60km/godz odczytac te wszystkie znaki :/ ;)

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Na obwodnicy Ostrowa (jeżeli jest więcej niż jedna to na tej przez miasto) w jakim kierunku nie wiem bo jechałem według navi, jest jakiś kilometr gdzie jest więcej znaków niż w całym Lesznie i okolicach. Szło dostać na łeb! I tak nie mam pojęcia co to za znaki bo gdybym miał na nie patrzeć nie miał bym czasu patrzeć na drogę...
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tgracing
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    970
    BMW
    BMW E38 750iL '00 Cosmosswarz Shadowline, F11 535d xDrive '16, Ex. Mini R53 Cooper S '02 & E34 525i
    Skąd
    Szczecin, aktualnie: DE, Bodensee
    Nie komentuje. Najlepiej żeby po tej drodze odbywałsię egzamin na prawko i mamy 100%





    nie zdawalności. :(
    "Nada pode me separar do amor de deus" Ayrton Senna da Silva (1960-1994)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    To jest to!!! na stawianie fotoradarów to grube miliony bez mrugnięcia okiem wykładają (bo wiedzą że to dobry interes) ale drogi porządnie oznakować to już niełaska. fotoradary zwiększają bezpieczeństwo a takie oznakowanie drogi co robi...? ciekawe czy (odpukać) ktoś potrącił rowerzystę bo zagapił się(zgłupiał) na te znaki to wina byłaby kierowcy czy tego debila który kazał te znaki tak ustawiać. Odp. jest jasna ale wkurzają mnie takie sytuacje. Z jednej strony trąbi się na okrągło o zwiększaniu bezpieczeństwa a z drugiej takie kwiatki. To nie jest jedyny taki przypadek jaki w życiu widziałem, ehhhh. W tym tygodniu wybieram się do Rzeszowa to może i ja jakieś fajne wygibasy drogowców znajdę :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •