Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: czego nie należy zażywać w czasie jazdy?

  1. #11
    Oczywiście że tak. Miałem E34 więc coś tam kojarzę. W E34 górna część tej małej "trójkątnej" szybki schodzi się do szpica, a w E32 jest tam poziomy kilku centymetrowy odcinek.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    scenka z extazy mnie rozwaliła :D :D :D

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    e32.

    "Alle zusammen" skonczyłoby sie mogiłką.
    Czarne e32 w benzynie!


  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    szkoda, że nie pokazali jak wygląda jazda na maxymalnym zmęczeniu... Człowiek nie śpiąc parę dni, siedząc za kółkiem duużo więcej ryzykuje niż nie pojednym narkotyku czy alko. Szczerze mówiąc to ja się niedziwie, że kierowcy jeżdżący w długie trasy czasem się wspomagają różnymi "specyfikami"

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Przemik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    250
    BMW
    e32 730i m30b30
    Skąd
    Skierniewice
    A ja się dziwię. Ostatnio w nocy wyskoczył mi z pobliskiego pubu jakiś koleś (lekko zawiany) przed maskę. 1sek później bym go zauważył i bym go zbierał łopatą. Jechałem jakieś 70km/h było ciemno a kolo nie był na pasach. Wniosek -> jakbym wypił 1÷2 piwa , zaplił zielone itp : 1. pewnie zabrakło by mi tej 1sek na wyhamowanie ,
    2. zgadnijcie czyja byłaby wina :/

  6. #16
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Przemik
    A ja się dziwię. Ostatnio w nocy wyskoczył mi z pobliskiego pubu jakiś koleś (lekko zawiany) przed maskę. 1sek później bym go zauważył i bym go zbierał łopatą. Jechałem jakieś 70km/h było ciemno a kolo nie był na pasach. Wniosek jakbym wypił 1÷2 piwa , zaplił zielone itp : 1. pewnie zabrakło by mi tej 1sek na wyhamowanie ,
    2. zgadnijcie czyja byłaby wina
    no własnie twoja by była wina zapewniam cie!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    76
    BMW
    e32 730 V8 92'
    Skąd
    Radziwiłłów
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    scenka z extazy mnie rozwaliła :D :D :D

    jest najlepsza ;D po alkoholu też jest niczego sobie :hah: :hah: :hah:
    e38 vs e32

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Patrząc na Niemców i ich "poczucie humoru" to aż dziwnie że coś tak dobrego wymyślili :x a co do auta, jeżeli jeszcze ktoś miałby jakieś wątpliwości to w tym skeczu http://www.youtube.com/watch?v=QVBuc...eature=related występuje ten sam samochód i jest nim e32 :]

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez Lilka
    Patrząc na Niemców i ich "poczucie humoru" to aż dziwnie że coś tak dobrego wymyślili :x
    Oj z ich poczuciem humoru jest całkiem dobrze. Oglądałaś kiedyś kabaret Bullyparade na Pro7? Świetni komicy z mnóstwem pomysłów. Do tego nakręcili dwa filmy i ich lider Michael Bully Herbig zagrał w ostatnim Asterixie.
    A filmik super :D.

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Cytat Zamieszczone przez Lilka
    Patrząc na Niemców i ich "poczucie humoru" to aż dziwnie że coś tak dobrego wymyślili :x
    Oj z ich poczuciem humoru jest całkiem dobrze. Oglądałaś kiedyś kabaret Bullyparade na Pro7? Świetni komicy z mnóstwem pomysłów. Do tego nakręcili dwa filmy i ich lider Michael Bully Herbig zagrał w ostatnim Asterixie.
    A filmik super :D.

    No w sumie jeżeli chodzi o komików to naprawdę w wielu przypadkach można się uśmiać. Chociaż niektórzy z nich już się chyba wypompowali np. Stefan Raab odkąd prowadzi program "Schlag den Raab" to już nie jest taki śmieszny. Bynajmniej w moim odczuciu. Ale jeżeli mowa o normalnych Niemcach to już nie jest tak ciekawie. U mnie na studiach trochę jest tych prawdziwych "Hansów" i niestety sztywni jak cholera :razz:

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •