Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Alternatywa dla Navi 16:9

  1. #1
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City

    Alternatywa dla Navi 16:9

    No Panowie moze bedzie alternatywa dla duzej navi.Do e46 juz jest,do e39 za ponad miesiac.a do e38 pewnie sie podpasuje.Co myslicie?

    http://www.youtube.com/user/SilviuZa.../1/oYV0CzLwoi4

    http://www.bmwcardesign.de/index.php...hk=1&Itemid=78
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  2. #2
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ
    Jak dla mnie świetne rozwiązanie.Czytniki DVD,CD proponowane w tych odtwarzaczach mają znacznie lepsze parametry niż te ,które są w e38 w tej chwili.No i dużo większe -szersze zastosowanie,nowoczesny wygląd....jestem jak najbardziej na tak.
    U siebie zakładam 2DIN KENWOOD czym pochwalę się niebawem jak zakończę tylko projekt :D a fotorelacja już się zaczyna ;)
    740 e38 NA CZĘŚCI...czas na zmiany :D

  3. #3
    Wszystko fajnie,ale to nie obsługuje kompa :/ albo jestem w błędzie ;) ale alternatywa,fakt nie zła :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    228
    komando masz racje nie obsluguje kompa.Dobre do wozow nie wyposazonych w navi,nie trzeba ciagnac wiazki,wizualnie ladnie sie prezentuje,ale audio slabiutkie.

  5. #5
    i ciekawe czy jest sterowane z kierownicy. Istnieje możliwość że obslugije kompa bo jesli się nie myle to za całą strone graficzną odpowiada czytnik navi



    “Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność - w kierowcy”

  6. #6
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Cytat Zamieszczone przez ROBERTO
    Istnieje możliwość że obslugije kompa bo jesli się nie myle to za całą strone graficzną odpowiada czytnik navi
    z tego co widać to nie ma tam dodatkowego czytnika navi , czyli nawigacja wbudowana jest w to urządzenie a więc obsługi kompa nie będzie , zabawka tepretycznie fajna możliwości sporo napewno więcej niż w ori 16/9 , ale pomimo tego nie zamienił bym na moją 16/9 co ori to ori , tym bardziej że pokrętła zalatują mi nowym passatem tudzież innym vw .............

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez wisior
    nie zamienił bym na moją 16/9 co ori to ori , tym bardziej że pokrętła zalatują mi nowym passatem tudzież innym vw .............
    Dokładnie zgadzam się z moim przedmówcą,ciekawe czy to cacko ma tuner TV ??czy czyta tylko DVD??

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Chiński szajs....



    Nie ma ktoś padniętego tunera BM24?
    Potrzebowałbym, żeby pokombinować nad wejściem stereo do AV(gniazdo na tunelu jest mono).
    W bm54 nie ma tego problemu, bo on ma wejście stereo.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #9
    Vip Vip Awatar artas270
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    332
    BMW
    Bmw 740i 4.4l
    Skąd
    Gdańsk
    W opisie jest napisane że ma tuner radiowy :) Ciekawy sprzęt.Sam jestem na etapie poszukiwania navi 16:9 z tym że w moim aucie ori brak navi.Jak będzie do e38 to może się skusze:) aczkolwiek ori to ori.

  10. #10
    użytkownik Awatar tomassi99
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    279
    BMW
    e38
    Skąd
    Biłystok
    Cytat Zamieszczone przez artas270
    W opisie jest napisane że ma tuner radiowy :) Ciekawy sprzęt.Sam jestem na etapie poszukiwania navi 16:9 z tym że w moim aucie ori brak navi.Jak będzie do e38 to może się skusze:) aczkolwiek ori to ori.
    Jak dla mne za bardzo to chińszczyzną zalatuje...Nie pasuje zupełnie do stylu deski rozdzielczej e38. Ciekaw jestem jak wygląda obsługa tego dotykowego urządzenia w ruchu miejskim, jeśli nie było by możliwości obsługi z kiery? Marka nie jest znana więc nie wiadomo jak z awaryjnością. Mając auto bez navi to ja bym się zinteresował raczej czymś takim:
    http://www.youtube.com/watch?v=5x1sATJx8_0
    Ładnie schowane pod tą elegancką drewnianą klapką nie zmieniało by wyglądu deski a po zamknięciu zasłonki nie kusiło tak złodzieja. Produkty Alpine to klasa sama w sobie. Ori 16/9 też jest produktem Alpine.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •